App Store Google Play

Прокурори змушували прооперованого Геннадія Корбана прийти до зали суду (ВІДЕО)

26.12.2015 11:00

Пізно ввечері 25 грудня представники Генеральної прокуратури у супроводі працівників СБУ в масках увірвалися до лікарняної палати інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, де після операції на серці виходив з наркозу лідер партії УКРОП Геннадій Корбан.

Прокурори на камеру зачитали політику повістку про те, що його викликають у суботу, 26 грудня, о 9:00, до Дніпровського районного суду, і кинули на ліжко клопотання про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою.

Слід зазначити, що цей інцидент стався через 7 хвилин після того, як Геннадія Корбана перевели з реанімаційного відділення до стаціонару, а сам він на той момент ще перебував у напівпритомному стані. Силовики навідалися до палати лідера УКРОПу лише після того, як журналісти та адвокати вже залишили лікарню.

Адвокат політика Оксана Томчук, коментуючи вручення повістки політику, зазначила, що правоохоронці порушили закон. «Я не можу це назвати повісткою, тому що це повістка слідчого, яка викликає пана Корбана до суду. Така форма сповіщення про судове засідання чинним Кодексом не передбачена. Відповідний виклик повинен здійснити суд», – сказала адвокат Томчук.

Крім того, вночі лідера УКРОПу Геннадія Корбана відвідала Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

«Ми розмовляли близько години. Є принцип конфіденційності спілкування з уповноваженим – я не можу сказати, про що ми говорили. Він розповів про ситуацію (вручення повістки), власне, зараз обмірковую, як реагувати», – розповіла пані Лутковська.

Нагадаємо, ввечері 25 грудня суддя Дніпровського районного суду м. Києва Микола Чаус переніс розгляд клопотання Генпрокуратури про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану на 9 годину ранку в суботу, 26 грудня. При цьому суддя наголосив, що до початку засідання прокурори мають надати суду документи з медзакладу щодо можливості присутності прооперованого політика у залі суду. Якщо ця вимога не буде виконана, суддя порадив прокурорам відкликати своє клопотання.

УКРОП вранці пікетує приміщення суду з вимогою не допустити порушення прав та свобод людини і громадянина.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...