App Store Google Play

Металурги й інфляція створюють ілюзію розвитку промисловості регіону

23.12.2015 15:30
Металурги й інфляція створюють ілюзію розвитку промисловості регіону

З початку року промислові підприємства міста реалізували продукцію на понад 64,4 мільярдів гривень, це майже на 30% більше, ніж у минулому році.

Про це під час прес-конференції повідомив директор департаменту промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради Олександр Гондар. При цьому він зазначив, що базовою галуззю міста з обсягів виробництва продукції є металургія, підприємства якої забезпечують більш ніж 45 відсотків обсягів промислового виробництва міста. З початку року на промислових підприємствах міста вироблено майже 40% труб та 7% сталі від загальнодержавного обсягу виробництва.

«Наприклад, металургійними підприємства за вказаний період вироблено 1,1 мільйон тон сталі, 740 тисяч тонн чавуну, прокату готового чорних металів - 697 тисяч тонн, випуск труб великого та малого діаметрів склав - 252 тисяч тонн», - сказав Олександр Гондар.

Він зазначив, що на сьогодні на 20% знизились показники темпів виробництва, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому директор департаменту додав, ряд базових підприємств міста мають показники обсягів виробництва в 2015 році вище, ніж за аналогічний період минулого року. Темпи виробництва та реалізації на промислових підприємствах поступово зростають. Зокрема, фонд заробітної плати у середньому на промислових підприємствах міста зріс на 9%, а саме заробітна плата збільшилась у середньому на 20%.

Олександр Гондар наголосив, що департамент промисловості, підприємництва та інвестицій тісно співпрацює з промисловими підприємствами міста та сприяє інтеграції підприємств в економічне середовище Євросоюзу. Цього року ПАТ «Дніпроважмаш» підписав кредитну угоду з екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО про модернізацію підприємства. З-поміж іншого, планується заміна газових горілок, компресорів та іншого обладнання.

Зазначені зміни допоможуть скоротити енергетичні витрати – споживання природного газу скоротиться приблизно на 237 тисяч кубічних метрів, а електроенергії – на 3 тисячі 783 МВт-годин на рік. Відповідний екологічний ефект у вигляді зниження викидів вуглекислого газу складе близько 3,5 тисяч тонн в рік. У цьому році на ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» запровадили нову технологію індукційного нагріву деталей рейкового профілю, що дозволило значно скоротити споживання природного газу.

У Дніпропетровську працює понад 400 промислових підприємств.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...