App Store Google Play

Представники “Фонду оборони країни” побували на прийомі Посла Швеції

21.12.2015 09:40
Представники “Фонду оборони країни” побували на прийомі Посла Швеції

Посол Швеції Андреас фон Бекерат і пані Анна фон Бекерат запросили представників “Фонду” взяти участь у святкуванні Дня Святої Люсії – Пред’явника Світла. Св. Люсія – одна з найбільш яскравих культурних традицій Швеції. Вона є надихаючим символом благословенного світла, якого ми всі потребуємо у найтемнішу пору року.

До святкування разом із Послом, співробітниками посольства  та спеціальними гостями – хором музичної школи Адольфа Фредріка зі Стокгольму, долучився заступник Голови правління “Фонду оборони країни” Олексій Ангурець.

“Інколи мені здається, що пан Посол переживає за Україну більше, ніж деякі українці. В своїй промові він підтримав всіх українських жінок, постраждалих за останні 2 роки. Прикладом мужності він вважає Надію Савченко, її мама та сестра також були запрошені на прийом” – зауважив Олексій Ангурець.

Нагадаємо, що Уряд Швеції став меценатом втілення великого спільного проекту «Фонду» та опікового центру Дніпропетровської міської лікарні № 2 з оснащення лікувального закладу сучасним медичним обладнанням.

Уряд Швеції виділив 2 650 000 грн. на придбання хірургічного обладнання для дніпропетровського опікового центру.  В червні цього року «Фонд» та Міністерство закордонних справ Швеції підписали Угоду про надання допомоги постраждалим в АТО.

Вже в січні наступного року пан Посол планує приїхати для презентації фінального етапу проекту та передачі нового хірургічного обладнання в опіковий центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...