App Store Google Play

Народний депутат Курячий наголосив на необхідності обрати виконавчі органи Дніпропетровської міськради

21.12.2015 11:05
Народний депутат Курячий наголосив на необхідності обрати виконавчі органи Дніпропетровської міськради

Максим Курячий, народний депутат фракції Блок Петра Порошенка, закликав депутатів Дніпропетровської міськради VII скликання сформувати структуру міської ради і приступити до роботи.

«25 жовтня відбулися вибори, городяни обрали своїх представників, щоб реалізувати свої програмні цілі. Програми, яким повірили виборці. Але вже два місяці міськрада не може виконувати свою роботу. Адже за два місяці не сформована структура міської ради. Люди чекають роботи. Всім відомо, що у ВР створена коаліція більшості демократичних сил за європейське майбутнє України. Саме фракція «БПП« Солідарність» виконує стабілізуючу функцію, є основою коаліції, взяла відповідальність за реформи і розвиток України.

Сьогодні відбулося засідання фракції БПП в Дніпропетровській міськраді, ми розглянули пропозицію міського голови висунути на пост секретаря міськради Каміля Примакова (авт. голова фракції «Солідарність» у Дніпропетровській міській раді VII скликання), ми приймаємо цю пропозицію. Місія нашої політичної сили, як у Верховній Раді, так і в міськраді повинна бути стабілізуючою. Завдання міськради та фракції «БПП« Солідарність» допомогти в організації роботи міськради, щоб депутати всіх політичних сил приступили до роботи.

Ми провели консультації з представниками «Об’єднання« Самопоміч». Вдячні, що вони згодні з тим, що кожен день простою в роботі міської ради нового скликання означає продовження життя старої корупційної схеми. Так бути не повинно! Два роки тому в ці дні Революція гідності набирала свої сили.

Багато депутатів нинішнього скликання виступали на Майдані, не соромилися висловити сою позицію. Фракція БПП нагадує про свободу кожного депутата, право відкритого поіменного голосування.

«БПП« Солідарність» бере відповідальність за структурування міської ради. Дякую всім, хто приєдналися до цієї ініціативи! Люди чекають роботи! », – з трибуни міської ради звернувся до депутатів нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...