App Store Google Play

Народний депутат Курячий наголосив на необхідності обрати виконавчі органи Дніпропетровської міськради

21.12.2015 11:05
Народний депутат Курячий наголосив на необхідності обрати виконавчі органи Дніпропетровської міськради

Максим Курячий, народний депутат фракції Блок Петра Порошенка, закликав депутатів Дніпропетровської міськради VII скликання сформувати структуру міської ради і приступити до роботи.

«25 жовтня відбулися вибори, городяни обрали своїх представників, щоб реалізувати свої програмні цілі. Програми, яким повірили виборці. Але вже два місяці міськрада не може виконувати свою роботу. Адже за два місяці не сформована структура міської ради. Люди чекають роботи. Всім відомо, що у ВР створена коаліція більшості демократичних сил за європейське майбутнє України. Саме фракція «БПП« Солідарність» виконує стабілізуючу функцію, є основою коаліції, взяла відповідальність за реформи і розвиток України.

Сьогодні відбулося засідання фракції БПП в Дніпропетровській міськраді, ми розглянули пропозицію міського голови висунути на пост секретаря міськради Каміля Примакова (авт. голова фракції «Солідарність» у Дніпропетровській міській раді VII скликання), ми приймаємо цю пропозицію. Місія нашої політичної сили, як у Верховній Раді, так і в міськраді повинна бути стабілізуючою. Завдання міськради та фракції «БПП« Солідарність» допомогти в організації роботи міськради, щоб депутати всіх політичних сил приступили до роботи.

Ми провели консультації з представниками «Об’єднання« Самопоміч». Вдячні, що вони згодні з тим, що кожен день простою в роботі міської ради нового скликання означає продовження життя старої корупційної схеми. Так бути не повинно! Два роки тому в ці дні Революція гідності набирала свої сили.

Багато депутатів нинішнього скликання виступали на Майдані, не соромилися висловити сою позицію. Фракція БПП нагадує про свободу кожного депутата, право відкритого поіменного голосування.

«БПП« Солідарність» бере відповідальність за структурування міської ради. Дякую всім, хто приєдналися до цієї ініціативи! Люди чекають роботи! », – з трибуни міської ради звернувся до депутатів нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...