App Store Google Play

Народний депутат Курячий наголосив на необхідності обрати виконавчі органи Дніпропетровської міськради

21.12.2015 11:05
Народний депутат Курячий наголосив на необхідності обрати виконавчі органи Дніпропетровської міськради

Максим Курячий, народний депутат фракції Блок Петра Порошенка, закликав депутатів Дніпропетровської міськради VII скликання сформувати структуру міської ради і приступити до роботи.

«25 жовтня відбулися вибори, городяни обрали своїх представників, щоб реалізувати свої програмні цілі. Програми, яким повірили виборці. Але вже два місяці міськрада не може виконувати свою роботу. Адже за два місяці не сформована структура міської ради. Люди чекають роботи. Всім відомо, що у ВР створена коаліція більшості демократичних сил за європейське майбутнє України. Саме фракція «БПП« Солідарність» виконує стабілізуючу функцію, є основою коаліції, взяла відповідальність за реформи і розвиток України.

Сьогодні відбулося засідання фракції БПП в Дніпропетровській міськраді, ми розглянули пропозицію міського голови висунути на пост секретаря міськради Каміля Примакова (авт. голова фракції «Солідарність» у Дніпропетровській міській раді VII скликання), ми приймаємо цю пропозицію. Місія нашої політичної сили, як у Верховній Раді, так і в міськраді повинна бути стабілізуючою. Завдання міськради та фракції «БПП« Солідарність» допомогти в організації роботи міськради, щоб депутати всіх політичних сил приступили до роботи.

Ми провели консультації з представниками «Об’єднання« Самопоміч». Вдячні, що вони згодні з тим, що кожен день простою в роботі міської ради нового скликання означає продовження життя старої корупційної схеми. Так бути не повинно! Два роки тому в ці дні Революція гідності набирала свої сили.

Багато депутатів нинішнього скликання виступали на Майдані, не соромилися висловити сою позицію. Фракція БПП нагадує про свободу кожного депутата, право відкритого поіменного голосування.

«БПП« Солідарність» бере відповідальність за структурування міської ради. Дякую всім, хто приєдналися до цієї ініціативи! Люди чекають роботи! », – з трибуни міської ради звернувся до депутатів нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...