App Store Google Play

Волонтери розповіли, як зроблять з Дніпропетровська електронне місто

18.12.2015 15:15
Волонтери розповіли, як зроблять з Дніпропетровська електронне місто

Сьогодні в міськраді відбулась прес-конференція за участю Бориса Філатова, Дмитра Томчука та Яніки Мерило, на якій обговорювалась стратегія "Електронного міста".

Нагадаємо, проект «Електронне місто» для Дніпропетровська передбачає переведення ключових адміністративних послуг, які надає міськрада, в електронний вигляд. Очікується, що першим кроком реалізації програми стане впровадження електронних систем документообігу та звернень громадян.

Загалом до переліку електронних послуг увійдуть також відкритий бюджет, рішення «ПроЗорро», електронний квиток, медична картка пацієнта тощо.

"Те, як пройшла прес-конференція, показало що насправді потрібно Дніпропетровську. Сьогодні ми розповіли про наші плани стосовно E-government, SmartCity та електронні послуги влади громадянам", - зазначив Дмитро Томчук на своїй сторінці в Facebook.

Біла зала мерії була заповнена журналістами та суспільними діячами, які задавали безліч питань, що говорить про високий рівень громадського свідомлення.

Коротко резюмуючи зустріч:

"Ми розробляємо систему електронних послуг, які створені для зручності громадян та зниження корупції. Не дивлячись на саботаж чиновників, E-government, SmartCity будуть впроваджені, а проект поширеться на рівень країни", - розповів Томчук.

"Місто давно потребує послуги, які ми запропонували. Від нас чекають цих змін, значить вони будуть здійснені", - підсумував ІТ-волонтер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...