App Store Google Play

Волонтери розповіли, як зроблять з Дніпропетровська електронне місто

18.12.2015 15:15
Волонтери розповіли, як зроблять з Дніпропетровська електронне місто

Сьогодні в міськраді відбулась прес-конференція за участю Бориса Філатова, Дмитра Томчука та Яніки Мерило, на якій обговорювалась стратегія "Електронного міста".

Нагадаємо, проект «Електронне місто» для Дніпропетровська передбачає переведення ключових адміністративних послуг, які надає міськрада, в електронний вигляд. Очікується, що першим кроком реалізації програми стане впровадження електронних систем документообігу та звернень громадян.

Загалом до переліку електронних послуг увійдуть також відкритий бюджет, рішення «ПроЗорро», електронний квиток, медична картка пацієнта тощо.

"Те, як пройшла прес-конференція, показало що насправді потрібно Дніпропетровську. Сьогодні ми розповіли про наші плани стосовно E-government, SmartCity та електронні послуги влади громадянам", - зазначив Дмитро Томчук на своїй сторінці в Facebook.

Біла зала мерії була заповнена журналістами та суспільними діячами, які задавали безліч питань, що говорить про високий рівень громадського свідомлення.

Коротко резюмуючи зустріч:

"Ми розробляємо систему електронних послуг, які створені для зручності громадян та зниження корупції. Не дивлячись на саботаж чиновників, E-government, SmartCity будуть впроваджені, а проект поширеться на рівень країни", - розповів Томчук.

"Місто давно потребує послуги, які ми запропонували. Від нас чекають цих змін, значить вони будуть здійснені", - підсумував ІТ-волонтер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...