App Store Google Play

Волонтери розповіли, як зроблять з Дніпропетровська електронне місто

18.12.2015 15:15
Волонтери розповіли, як зроблять з Дніпропетровська електронне місто

Сьогодні в міськраді відбулась прес-конференція за участю Бориса Філатова, Дмитра Томчука та Яніки Мерило, на якій обговорювалась стратегія "Електронного міста".

Нагадаємо, проект «Електронне місто» для Дніпропетровська передбачає переведення ключових адміністративних послуг, які надає міськрада, в електронний вигляд. Очікується, що першим кроком реалізації програми стане впровадження електронних систем документообігу та звернень громадян.

Загалом до переліку електронних послуг увійдуть також відкритий бюджет, рішення «ПроЗорро», електронний квиток, медична картка пацієнта тощо.

"Те, як пройшла прес-конференція, показало що насправді потрібно Дніпропетровську. Сьогодні ми розповіли про наші плани стосовно E-government, SmartCity та електронні послуги влади громадянам", - зазначив Дмитро Томчук на своїй сторінці в Facebook.

Біла зала мерії була заповнена журналістами та суспільними діячами, які задавали безліч питань, що говорить про високий рівень громадського свідомлення.

Коротко резюмуючи зустріч:

"Ми розробляємо систему електронних послуг, які створені для зручності громадян та зниження корупції. Не дивлячись на саботаж чиновників, E-government, SmartCity будуть впроваджені, а проект поширеться на рівень країни", - розповів Томчук.

"Місто давно потребує послуги, які ми запропонували. Від нас чекають цих змін, значить вони будуть здійснені", - підсумував ІТ-волонтер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...