App Store Google Play

Ще один покерний клуб викрито в Дніпродзержинську

17.12.2015 10:30
Ще один покерний клуб викрито в Дніпродзержинську

Співробітниками Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції 15.12.2015 викрито та припинено незаконну діяльність грального закладу, що знаходився в м. Дніпродзержинську.

У вказаному гральному закладі було організовано нелегальний покерний клуб, де здійснювались карточні ігри на гроші.

В ході проведення оперативно-слідчих дій було задокументовано гру 2 осіб, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення.

Під час санкціонованого обшуку вказаного грального закладу було вилучено 10 системних блоків, 4 набори для гри в покер. Всього вилучено обладнання на суму 25 тис. гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом зайняття гральним бізнесом.

Наразі за фактом зайняття гральним бізнесом проводиться перевірка.

Управлінням захисту економіки в Дніпропетровській області вживаються усі можливі заходи, спрямовані на викриття та припинення незаконної діяльності, пов’язаної з проведенням азартних ігор у казино, покерних клубах, залах гральних автоматів, букмекерських конторах або наданням можливості доступу до них через мережу Інтернет у інтерактивних клубах, у тому числі організаторів грального бізнесу під виглядом проведення державних лотерей.

Крім цього, Управління захисту економіки інформує власників приміщень, які використовуються для надання послуг з незаконного грального бізнесу, про можливість настання відповідальності за пособництво в зайнятті гральним бізнесом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...