App Store Google Play

За останні 4 роки дніпропетровці скоротили споживання води у понад 2 рази

16.12.2015 20:20
За останні 4 роки дніпропетровці скоротили споживання води у понад 2 рази

Жителі Дніпропетровська економлять. Аби знизити обсяги споживаної води, все більше містян встановлюють собі водоміри. З 1 січня 2016 проводити повірку пристроїв можна буде на дому. Про це в ході прес-конференції повідомив в.о. заступника міського голови Михайло Лисенко.

«Велика кількість людей встановили собі водоміри. Люди почали рахувати кожну копійку. І тепер є реальна економія», - повідомив Лисенко.

З нового року всі власники водомірів зможуть проводити повірку лічильника на дому. Щоб полегшити процес впровадження нової послуги, до організації процедури долучатимуть керівників ЖЕКів, Жилсервісів та ОСББ.

Інформувати дніпропетровців про те, що прийшов час проводити повірку будуть також і через абонентський відділ міськводоканалу.

«Не буде такого, що в якийсь невизначений час незрозуміло хто стукатиме у двері. Цей механізм ми відпрацюємо, щоб всі були задоволені», - сказав Михайло Лисенко.

Він також підкреслив, що найближчим часом з керівництвом міськводоканалу будуть проведені переговори. Темою обговорень стануть численні нарікання людей на якість обслуговування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...