App Store Google Play

За останні 4 роки дніпропетровці скоротили споживання води у понад 2 рази

16.12.2015 20:20
За останні 4 роки дніпропетровці скоротили споживання води у понад 2 рази

Жителі Дніпропетровська економлять. Аби знизити обсяги споживаної води, все більше містян встановлюють собі водоміри. З 1 січня 2016 проводити повірку пристроїв можна буде на дому. Про це в ході прес-конференції повідомив в.о. заступника міського голови Михайло Лисенко.

«Велика кількість людей встановили собі водоміри. Люди почали рахувати кожну копійку. І тепер є реальна економія», - повідомив Лисенко.

З нового року всі власники водомірів зможуть проводити повірку лічильника на дому. Щоб полегшити процес впровадження нової послуги, до організації процедури долучатимуть керівників ЖЕКів, Жилсервісів та ОСББ.

Інформувати дніпропетровців про те, що прийшов час проводити повірку будуть також і через абонентський відділ міськводоканалу.

«Не буде такого, що в якийсь невизначений час незрозуміло хто стукатиме у двері. Цей механізм ми відпрацюємо, щоб всі були задоволені», - сказав Михайло Лисенко.

Він також підкреслив, що найближчим часом з керівництвом міськводоканалу будуть проведені переговори. Темою обговорень стануть численні нарікання людей на якість обслуговування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...