App Store Google Play

Стан волонтера Зінкевич - стабільний, її готують до операції в Ізраїлі

14.12.2015 18:25
Стан волонтера Зінкевич - стабільний, її готують до операції в Ізраїлі

Лікарям вдалося стабілізувати стан медика-волонтера з медичного батальйону "Госпітальєри" Яни Зінкевич. Вона готова до перельоту на проведення операції в Ізраїль.

Про це повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко, передає Інтерфакс-Україна.

"У Яни дуже серйозний перелом хребта. Нам вдалося стабілізувати стан її внутрішніх органів і підготувати Яну до перельоту до Ізраїлю. Її стан стабільно важкий", - розповів Риженко.

Риженко також зазначив, що у Яни зламані ребра, був забій серця. "Яна борець і допомагала медикам боротися за життя. У вівторок спеціальним літаком Яна буде перевезена до Ізраїлю. Супроводжувати її будуть ізраїльські колеги", - додав Риженко.

Він також сказав, що всі документи за станом здоров'я Зінкевич були передані і вивчені ізраїльським лікарями, які визначили клініку, в якій і буде проведена операція.

Як повідомлялося, 5 листопада близько 4:00 автомобіль "Госпітальєрів", в якому була Яна Зінкевич, злетів з траси на слизькому асфальті і кілька разів перекинувся. Дівчину викинуло з машини. Її доставили в лікарню у важкому стані. Комбат "Госпітальєрів" також отримав травми і був госпіталізований.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...