App Store Google Play

Стан волонтера Зінкевич - стабільний, її готують до операції в Ізраїлі

14.12.2015 18:25
Стан волонтера Зінкевич - стабільний, її готують до операції в Ізраїлі

Лікарям вдалося стабілізувати стан медика-волонтера з медичного батальйону "Госпітальєри" Яни Зінкевич. Вона готова до перельоту на проведення операції в Ізраїль.

Про це повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко, передає Інтерфакс-Україна.

"У Яни дуже серйозний перелом хребта. Нам вдалося стабілізувати стан її внутрішніх органів і підготувати Яну до перельоту до Ізраїлю. Її стан стабільно важкий", - розповів Риженко.

Риженко також зазначив, що у Яни зламані ребра, був забій серця. "Яна борець і допомагала медикам боротися за життя. У вівторок спеціальним літаком Яна буде перевезена до Ізраїлю. Супроводжувати її будуть ізраїльські колеги", - додав Риженко.

Він також сказав, що всі документи за станом здоров'я Зінкевич були передані і вивчені ізраїльським лікарями, які визначили клініку, в якій і буде проведена операція.

Як повідомлялося, 5 листопада близько 4:00 автомобіль "Госпітальєрів", в якому була Яна Зінкевич, злетів з траси на слизькому асфальті і кілька разів перекинувся. Дівчину викинуло з машини. Її доставили в лікарню у важкому стані. Комбат "Госпітальєрів" також отримав травми і був госпіталізований.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...