App Store Google Play

Стан волонтера Зінкевич - стабільний, її готують до операції в Ізраїлі

14.12.2015 18:25
Стан волонтера Зінкевич - стабільний, її готують до операції в Ізраїлі

Лікарям вдалося стабілізувати стан медика-волонтера з медичного батальйону "Госпітальєри" Яни Зінкевич. Вона готова до перельоту на проведення операції в Ізраїль.

Про це повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко, передає Інтерфакс-Україна.

"У Яни дуже серйозний перелом хребта. Нам вдалося стабілізувати стан її внутрішніх органів і підготувати Яну до перельоту до Ізраїлю. Її стан стабільно важкий", - розповів Риженко.

Риженко також зазначив, що у Яни зламані ребра, був забій серця. "Яна борець і допомагала медикам боротися за життя. У вівторок спеціальним літаком Яна буде перевезена до Ізраїлю. Супроводжувати її будуть ізраїльські колеги", - додав Риженко.

Він також сказав, що всі документи за станом здоров'я Зінкевич були передані і вивчені ізраїльським лікарями, які визначили клініку, в якій і буде проведена операція.

Як повідомлялося, 5 листопада близько 4:00 автомобіль "Госпітальєрів", в якому була Яна Зінкевич, злетів з траси на слизькому асфальті і кілька разів перекинувся. Дівчину викинуло з машини. Її доставили в лікарню у важкому стані. Комбат "Госпітальєрів" також отримав травми і був госпіталізований.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...