App Store Google Play

Будівництво метрополітену може відновитися вже у 2016-му році, - Борис Філатов

10.12.2015 09:30
Будівництво метрополітену може відновитися вже у 2016-му році, - Борис Філатов

Про це йшлося під час зустріч з Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та консультантами Egis International.

Сторони зібралися для обговорення технічних питань відбору генерального підрядника будівництва Дніпропетровського метрополітену та фінансування будівельних робіт.

Мер Дніпропетровська підкреслив, що строки будівництва залежатимуть від результатів переговорів із закордонними інвесторами.
«Усі мешканці Дніпропетровська очікують успішної реалізації проекту метрополітену. Необхідно якнайшвидше владна низку формальних питань. Наша команда розуміє це. Ми зробимо все необхідне, аби процес розбудови вийшов на новий рівень», - зазначив очільник міста.
Борис Філатов підкреслив, що пріоритетом є відкриття станції метро «Центральна».

«Це серце міста. Тут площа Героїв Майдану і завжди велике скупчення людей. Відкриття станції дозволить суттєво розвантажити транспортний потік», - сказав мер.

Проект «Завершення будівництва метрополітену у Дніпропетровську» передбачає також розробку системи електронної оплати проїзду, скорочення викидів вуглецю та розробка нової схеми громадського транспорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...