App Store Google Play

Перевізники судяться з виконкомом за право возити пасажирів по 5 гривень

09.12.2015 18:25
Перевізники судяться з виконкомом за право возити пасажирів по 5 гривень

Департамент транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради готує нову програму розвитку громадського транспорту у місті. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор департаменту Ірина Прилипа.

За словами чиновниці, до Програми внесені пункти щодо розвитку транспортного комплексу на найближчі п’ять років. Зокрема, на сьогодні отримано дозвіл на розробку проекту на відкриття тролейбусних ліній на житлові масиви Сокіл, Сонячний, Парус.

Окрім того, розглядається питання щодо  будівництва додаткової підстанції на вулиці Мільмана для закільцьовування тролейбусного маршруту на вул. Дальній.

"Розвиток мережі електротранспорту повинен відбуватися паралельно зі збільшенням парку рухомого складу», - підкреслила Ірина Прилипа.

Також під час прямої телефонної лінії чиновниця пояснила питання щодо вартості проїзду у громадському автобусному транспорті.

«Після того, як виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про встановлення граничного тарифу у 4 гривні, незалежною профспілковою організацією та окремими перевізниками було подано заяви до суду про скасування цього рішення. На сьогодні ухвалою суду дію рішення про зниження вартості проїзду зупинено, розгляд справи по суті триває», - додала Прилипа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...