App Store Google Play

Як зекономити 2 млн. грн. на опаленні? Знають в Дніпропетровській ОДА

07.12.2015 18:05
Як зекономити 2 млн. грн. на опаленні? Знають в Дніпропетровській ОДА

У Петропавлівському районі завершили модернізацію 4 котелень. Вони тепер працюватимуть на солом’яних пелетах. Вартість модернізації цих котелень – 4 млн. грн. Економія за рік – близько 2 млн. грн. Як заощадити на опаленні, забезпечити тепло в приміщенні та підтримати вітчизняного виробника, розповів очільник регіону Валентин Резніченко.

2 школи та 2 лікарні Петропавлівського району цієї зими не знатимуть холодів та заощаджуватимуть на опаленні. Тут перевели 4 котельні на альтернативне паливо. Топитимуть екологічно чистим паливом.

Кілька років тому місцевий фермер вирішив зайнятися виготовленням брекетів для котельних. Різновидів сьогодні в нього багато, а найдешевший – з соломи. Це й зрозуміло, район то аграрний. Тому одна за одною котельні Петропавлівщини переводять на солом’яні пелети. Минулоріч – 2 котельні, цьогоріч – 4, на наступний рік вже запланували – 3.

У районі вже підрахували, що заощаджуватимуть в рік близько 2 млн. грн. Вартість 4 котельних – 4 млн. грн. Це обласні, районні та спонсорські кошти.

«Петропавлівщина – це приклад переходу на автономне опалення. Тепло в лікарнях та школах тепер не залежить від поставок газу чи вугілля. Тут вирощують зерно, а соломою опалюють приміщення. Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині вже переведено на альтернативне паливо 7 котельних. Наступного року модернізуємо ще 12. І це лише за обласний кошт», - наголосив Валентин Резніченко.

За словами очільника регіону, всі керівники міст та районів повинні передбачити в місцевих бюджетах-2016 кошти на модернізацію котелень.

«Модернізація котельних, як снігова лавина. Переоснащуємо одну, заощаджуємо на пальному і на ці кошти модернізуємо наступну», - додав Валентин Резніченко.

Наразі на Дніпропетровщині вже працює на альтернативному паливі близько 20 котельних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...