App Store Google Play

Як зекономити 2 млн. грн. на опаленні? Знають в Дніпропетровській ОДА

07.12.2015 18:05
Як зекономити 2 млн. грн. на опаленні? Знають в Дніпропетровській ОДА

У Петропавлівському районі завершили модернізацію 4 котелень. Вони тепер працюватимуть на солом’яних пелетах. Вартість модернізації цих котелень – 4 млн. грн. Економія за рік – близько 2 млн. грн. Як заощадити на опаленні, забезпечити тепло в приміщенні та підтримати вітчизняного виробника, розповів очільник регіону Валентин Резніченко.

2 школи та 2 лікарні Петропавлівського району цієї зими не знатимуть холодів та заощаджуватимуть на опаленні. Тут перевели 4 котельні на альтернативне паливо. Топитимуть екологічно чистим паливом.

Кілька років тому місцевий фермер вирішив зайнятися виготовленням брекетів для котельних. Різновидів сьогодні в нього багато, а найдешевший – з соломи. Це й зрозуміло, район то аграрний. Тому одна за одною котельні Петропавлівщини переводять на солом’яні пелети. Минулоріч – 2 котельні, цьогоріч – 4, на наступний рік вже запланували – 3.

У районі вже підрахували, що заощаджуватимуть в рік близько 2 млн. грн. Вартість 4 котельних – 4 млн. грн. Це обласні, районні та спонсорські кошти.

«Петропавлівщина – це приклад переходу на автономне опалення. Тепло в лікарнях та школах тепер не залежить від поставок газу чи вугілля. Тут вирощують зерно, а соломою опалюють приміщення. Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині вже переведено на альтернативне паливо 7 котельних. Наступного року модернізуємо ще 12. І це лише за обласний кошт», - наголосив Валентин Резніченко.

За словами очільника регіону, всі керівники міст та районів повинні передбачити в місцевих бюджетах-2016 кошти на модернізацію котелень.

«Модернізація котельних, як снігова лавина. Переоснащуємо одну, заощаджуємо на пальному і на ці кошти модернізуємо наступну», - додав Валентин Резніченко.

Наразі на Дніпропетровщині вже працює на альтернативному паливі близько 20 котельних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...