App Store Google Play

Ми повинні домогтися максимальної відкритості місцевих бюджетів та прозорості їхнього розподілу, - Філатов

04.12.2015 09:45
Ми повинні домогтися максимальної відкритості місцевих бюджетів та прозорості їхнього розподілу, - Філатов

Максимальна відкритість при формуванні місцевих бюджетів та їхній прозорий і конкурентний розподіл мають стати одними з основних завдань для представників УКРОПу в місцевих радах. Серед інших пріоритетів – ефективна робота комунальних підприємств та якість надання адміністративних послуг на місцях. 

Про це заявив один з лідерів партії, новообраний мер Дніпропетровська Борис Філатов, виступаючи 3 грудня 2015 року на І з’їзді депутатів місцевих рад, обраних від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

«Усі корупційні схеми слід витягнути на світ божий: територіальні громади повинні розуміти, куди витрачаються їхні кошти і у них не повинно бути ніяких сумнівів щодо прозорості їхнього розподілу», – заявив Борис Філатов.

При цьому він навів приклад Дніпропетровська, де нині функціонує близько півтори сотні комунальних підприємств, конкретна діяльність яких невідома нікому, за винятком хіба що тих посадовців, які сидять на грошових потоках.

Ще одним напрямом роботи представників УКРОПу, за словами Бориса Філатова, має стати максимальна якість та оперативність у наданні адміністративних послуг шляхом їхнього переведення в електронну форму. «Ми повинні йти до людей. Я вам скажу: головною запорукою моєї перемоги було те, що я особисто зустрівся у місті Дніпропетровську з понад 40 тисячами виборців і дивився їм в очі, як дивлюся зараз вам», – зізнався «укропівець».

При цьому Борис Філатов зазначив, що саме відкритість допомогла йому стати переможцем виборів, незважаючи ані на викрадення лідера УКРОПу Геннадія Корбана, яке завадило повністю зосередитися на кампанії, ані на те, що весь адміністративний ресурс Дніпропетровська працював на перемогу «Опозиційного блоку». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...