App Store Google Play

Фірми Лисого і Мархасіна розіграли 31 мільйон на захисті Аптекарської балки

04.12.2015 22:10
Фірми Лисого і Мархасіна розіграли 31 мільйон на захисті Аптекарської балки

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 24 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Ком+Транc» на інженерний захист території яру біля вул. Десантної за 30,79 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику держзакупівель».

У 2013 році ТОВ «Века Пром Груп» отримало підряд на інженерний захист території яру в районі вул. Десантної за 28,61 млн грн. Обсяг робіт був невідомий, оскільки конкурсну документацію учасникам тендеру надавали окремо.

Цього раз влаштують основи під трубопроводи, прокладуть водопровідні труби, влаштують бетонні підпірні стіни i стіни підвалів, дощоприймальні камери та каналізацію, укріплять відкоси земляного полотна монолітними бетонними плитами тощо. Крім того, посадять 150 плакучих пірамідальних верб.

Строк виконання робіт – до кінця 2017 року.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Багатопрофільна корпорація «Січеслав».

Компанія «Ком+Транc» була створена в січні цього року. Засновником Олександр Прялін, а керівником – Олександр Кіров.

Фірма прописана в Дніпропетровську по вул. Винокурова, буд. 26 – за однією адресою з ПрАТ «Мережа-сервіс». У них також співпадає номер телефону – (0562) 355153.

«Мережа-сервіс» належить Альберту Мерцалову. Однак першим директором та одним з засновників був Володимир Лисий – колишній віце-мер Дніпропетровська, який очолював департамент комунального господарства і капітального будівництва. Торік його затримували за підозрою в розкраданні бюджетних коштів на тендерах.

З 2008 року «Мережа-сервіс» отримала від комунальників міста підрядів на 77 млн грн.

Фірма-конкурент «БК «Січеслав» записана на Олександра Михлика. До літа 2010 року вона належала Юлії Мархасіній, доньці іншого екс-віце-мера Дніпропетровська (2010-2011 роки) Віталія Мархасіна.

Відео робіт за минулим тендером:

 
}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...