App Store Google Play

Проти Звонкова порушили справу одразу дві прокуратури

02.12.2015 16:35
Проти Звонкова порушили справу одразу дві прокуратури

Проти  колишнього заступника начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Андрія Звонкова дніпропетровська  і полтавська прокуратури порушили кримінальні справи. Про це повідомляє "Центр протидії корупції".

ОСТАННІ НОВИНИ У СПРАВІ:

Команда “Центру протидії корупції” вимагає притягнути до кримінальної відповідальності дніпропетровського податківця Андрія Звонкова. Є вагомі докази, що колишній заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, який все життя провів на державній службі, незаконно збагатився й переписав майно на дружину.

Команда Центру звернулась до ГПУ з проханням розпочати розслідування стосовно Звонкова щодо незаконного збагачення (ч.3 ст.368-2 КК України, карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавлен­ням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна) та легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом (ч.2 ст. 209 КК України, карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією грошових коштів та іншого майна, здобутих завідомо злочинним шляхом, та з конфіскацією майна).

Представники ГПУ чомусь перекинули нашу заяву до прокуратури Дніпропетровської області. Місцеві прокурори внесли відомостіщодо Звонкова до Єдиного реєстру досудових розслідувань за однаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368-2 КК України (незаконне збагачення, якщо його предметом була неправомірна вигода в особливо великих розмірах; карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавлен­ням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна).

Ми також написали скаргу до Печерського суду міста Києва щодо бездіяльності прокурорів, які відмовились негайно розпочинати досудове розслідування в цій справі. В результаті суд зобов’язав Генпрокуратуру внести відомості про корупційні дії Звонкова до ЄРДР та розпочати слідчі дії з цього приводу.

Цікаво, що прокуратура Полтавської області також внесла відомості щодо Звонкова до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення, якщо його предметом була неправомірна вигода у великих розмірах; карається обмеженням волі на строк від 2 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спецконфіскацією та з конфіскацією майна)

СУТЬ СПРАВИ:

Журналісти Слідство.info з’ясували, що чиновник, який ніколи не займався бізнесом, разом з дружиною володіє трьома ресторанами, відпочинковим комплексом, кількома земельними ділянками, житловим будинком, двома елітними автомобілями та рахунком в банку, на якому лежить понад 2 млн гривень.

e54d860-zvonkov-screen-8

Дружина Звонкова Ірина до 2010 року теж працювала в податковій, після чого розпочала активну бізнесову кар’єру. Тому незрозуміло за які кошти придбала нерухомість в Кременчуку, де облаштувала елітний салон краси. В 2013 році Звонкова придбала приміщення, в якому відкрила ресторан, а також заміський комплекс з кількома басейнами, рестораном, тенісними кортами, банним комплексом та VIP-апартаментами.

Журналісти припускають, що Звонков, використовуючи службове становище, отримував численні хабарі. Згодом ці кошти відмивались шляхом придбання нерухомості та інших активів.

ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СПРАВИ:

Враховуючи вищенаведені факти, ми:

  1. ЗВЕРНУЛИСЬ з заявою про злочин до Генерального прокурора України Шокіна В.М. Просимо внести відомості про вчинення Звонковим А.О. корупційного злочину до ЄРДР та розпочати досудове розслідування. Начальник відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Балабан Р., в порушення вимог ст. 214 КПК Україниперенаправив заяву до прокуратури Дніпропетровської області.
  2. Паралельно разом із народним депутатом України Соболєвим Є.В. ЗВЕРНУЛИСЬ до  Генерального прокурора України Шокіна В.М. Заступник Генерального прокурора України Столярчук Ю. листом від 11.11.2015 року повідомив, що звернення спрямовано для розгляду прокурорам Дніпропетровьскої та Полтавської областей. Прокурор Полтавської області Попов С. листом від 18.11.2015 рокуПОВІДОМИВ, що за результатами розгляду звернення, 16.11.2015 року до ЄРДР внесено відомості під № 42015170000000366 про вчинене кримінальне правопорушення за фактом незаконного збагачення Звонкова А.О. за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368-2 КК України. Крім того, в.о. начальника управління прокуратури Дніпропетровської області Березюк М. листом від 27.11.2015 року ПОВІДОМИВ, що за результатами розгляду звернення 20.11.2015 року прокуратурою Дніпропетровської області також внесено відомості під № 42015040000000927 про вчинене кримінальне правопорушення за фактом незаконного збагачення Звонкова А.О. за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК України.
  3. ЗВЕРНУЛИСЬ до Печерського райсуду міста Києва зі скаргою на бездіяльність службових осіб Генеральної прокуратури України, які отримавши заяву про злочин, не внесли відомості до ЄРДР. Слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва 09 листопада 2015 року ЗАДОВОЛЬНИЛА скаргу та зобов’язала відповідальних службових осіб Генеральної прокуратури України внести відомості до ЄРДР за заявою про злочин від 21.10.2015 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...