App Store Google Play

Красиве місто – чисте місто: вулиці Дніпропетровщини прибиратиме нова техніка

02.12.2015 17:10
Красиве місто – чисте місто: вулиці Дніпропетровщини прибиратиме нова техніка

Поблизу будівлі Дніпропетровської ОДА – міні-виставка. Презентують п’ять нових прибиральних машини хорватського виробництва. Ключі від них – комунальникам Дніпродзержинська, Нікополя, Марганцю, Синельникового та Тернівки. Придбали автівки коштом обласного бюджету. Загальна вартість – 36,7 млн. грн. Машини такої модифікації облдержадміністрація закупила вперше. Добру новину повідомив очільник регіону Валентина Резніченко.

Сучасні машини SX6 – всесезонні. Їхнє технічне призначення – прибирати опале листя та залишки піску, підмітати дороги.

Водій Іван Чернєй призвичаюється до нового авто. Називає його просто – «пилесмокт». Комунальник наголошує, що всі процеси в SX6 – автоматизовані. До складу техніки входять механізми для збору сміття та всмоктування бруду, водяна система. Набір щіток дозволяє швидко й ефективно прибирати більшу площу. Важлива частина машин – змінне обладнання: так вона стає універсальною.

«Навести лад на міських вулицях одними лише руками комунальників складно. І тоді на допомогу приходить спеціалізована техніка. Цього року за обласний кошт ми придбали 32 спецмашини. На них витратили 125 млн. грн. Усю передали населеним пунктам. Сьогодні автівки для прибирання вулиць та доріг отримали ще п’ять міст – Дніпродзержинськ, Нікополь, Марганець, Синельникове та Тернівка. Віднині у комунальників буде техніка, яка працює за будь-яких погодних умов», – підкреслив Валентин Резніченко.

Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман додав, що чисті вулиці – це показник не тільки охайного вигляду, а й безпеки. Особливо це актуально під час складних погодних умов. «Нова техніка відрізняється високою продуктивністю і при цьому максимально економічна», – підкреслив він.

Представники міст, яким передали ключі від комунальної спецтехніки, вдячні за подарунок. І сподіваються, що Дніпропетровська ОДА продовжить добру традицію.

«Це важлива підтримка для міста. Техніка ніколи зайвою не буває Спасибі що обласна влада не залишає комунальні підприємства наодинці з нагальними проблемами», – подякував заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва Дніпродзержинської міської ради Едуард Гончар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...