App Store Google Play

Корбан не підтримав відставку Паскала

01.12.2015 09:00
Корбан не підтримав відставку Паскала

Василь Паскал – чудовий професіонал, і його відставка з посади заступника начальника Національної поліції є далеко не найкращим рішенням, вважає лідер УКРОПу Геннадій Корбан. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
 
«Я знаю Паскала багато років. У житті – це скромна і захоплена своєю справою людина. Професіонал, яких одиниці в нашій країні. Це справді віртуозний Шерлок Холмс в українській криміналістиці. Для таких, як Василь Паскал, не має значення, який політичний прапор майорить над Банковою», – зазначив Геннадій Корбан.

Він нагадав, що в послужному списку Паскала – розкриття найбільш резонансних і загадкових злочинів, зокрема, і в одній з найбільш криміногенних областей – Донецькій.

«Сьогодні Паскала звинувачують всього лише в тому, що він перебував всередині відомства в період подій на Майдані. Власне, він був єдиним, хто залишився, коли втекло все керівництво МВС. Розповідають, що він когось підслуховував і за кимось стежив. Може, тому Паскал – це єдина людина, яка може реально розкрити злочини проти активістів Майдану», – заявив Геннадій Корбан.
 
Він підкреслив, що нинішній режим перевершив усі попередні в питаннях стеження і прослуховування. «Перевірено на власному досвіді», – зазначив лідер УКРОПу.
 
За словами Геннадія Корбана, він не раз розмовляв з Василем Паскалом після подій на Майдані, і під час однієї з бесід той сказав: «У певний момент я був шокований тим, що працював на людей, яких все життя ловив».
 
«Хотів би дати одну пораду ініціаторам відставки Василя Паскала: краще б ви спрямували свою увагу на тисячі негідників і покидьків, які залишаються в системі СБУ і прокуратури», – сказав він.

Політик також висловив застереження, що українці перетворюються на націю, «яка з'їдає себе зсередини».

«Ми легко змінюємо професіоналів на кирпатих студентів, або покірних «друзів» чинної влади», – зазначив політик, додавши, що головне в цьому процесі – не повторити слова пролетарського гімну про побудову світу, в якому «хто був ніким, той стане всім».
 
Він також заявив, що нещодавно ініціював створення «Бюро відплати» і запрошує Василя Паскала очолити цей проект.

Нагадаємо, «Бюро відплати» займатиметься доставкою в Україну і передачею до суду осіб, причетних до розстрілу мирних демонстрантів у центрі столиці під час Революції гідності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...