App Store Google Play

Вілкул мститиме криворіжцям за непокору

29.11.2015 13:45
Вілкул мститиме криворіжцям за непокору

Криворізький майдан перетвориться у заморожений конфлікт, який може вибухнути в будь-який момент.

Про це в коментарі Gazeta.ua заявив політолог Петро Олещук.

"Люди розуміють, що їх ошукали, але механізмів зміни ситуації — немає. Обурення буде пасивним. Але в будь-який момент може статися "врадіївка"", - сказав Олещук.

Причиною, на думку, експерта, може стати бажання Вілкула чинити репресії проти активістів.

"Цей клан керував Дніпропетровщиною довгий час, має вплив на правоохоронні органи. З їх допомогою намагатиметься "пресувати" людей. Вілкул мститиме за непокору. Як Янукович, демонструватиме силу й придушуватиме невдоволення. Вже з'являються повідомлення, що людей звільняють з роботи за активну участь у протестах. Якщо це явище стане масовим, черговий сплеск невдоволення гарантований. Але з набагато серйознішими діями й наслідками", - прогнозує політолог.

Він вважає, що до влади Юрій Вілкул демонструватиме лояльність, уникатиме скандалів. Бо його "хитке мерство можна в будь-який момент переграти".

Олещук також відмітив пасивну роль партії "Самопоміч", від якої на виборах балотувався основний конкурент Вілкула Юрій Милобог.

"Вони були не готові до захисту. Мали б привертати увагу до фальсифікацій на виборах заздалегідь, як це в Дніпропетровську робив "УКРОП". Мабуть, вони не мали неспростовних фактів, які б свідчили про фальсифікацію: недостача спостерігачів, фіксації. Їхні аргументи в суді видаються логічними, але легко спростовуються. Що й відбулося", - зауважив експерт.

Він зазначив, що Милобог має очолити протестний рух, турбуватися про захист людей, які його підтримали. У випадку звільнень - роздувати скандал всеукраїнського масштабу.

Нагадаємо, сьогодні о 12.00 "Самопоміч" зібрала людей на черговий Майдан біля міськвиконкому в Кривому Розі. Там поки що зібралось близько 400 осіб. Організатори очікують, що їх збереться не менше семи тисяч. У будівлі міськвиконкому - близько трьох тисяч співробітників міліції. Люди вимагають визнати вибори в Кривому Розі недійсними через фальсифікації. Висуванець від "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул переміг висуванця "Самопомочі" Юрія Милобога. Відрив між кандидатами склав 752 голоси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...