App Store Google Play

ГПУ вручила Олегу Мартинову процесуальні документи майже через місяць після його незаконного затримання

27.11.2015 17:45
ГПУ вручила Олегу Мартинову процесуальні документи майже через місяць після його незаконного затримання

Слідчі Генеральної прокуратури вручили підозру у вчиненні злочинів Олегу Мартинову, помічнику народного депутата Віталія Купрія на громадських засадах, майже через місяць після його незаконного затримання, повідомив захисник підозрюваного Ігор Черезов.

Адвокат розповів, що в п'ятницю, 27 листопада, відбувся черговий допит Олега Мартинова, під час якого і була вручена підозра. «Олега незаконно затримали, і до сьогоднішнього дня у нас не було жодного процесуального чи непроцесуального документа», – зазначив Ігор Черезов.

Також, за словами правозахисника, цього ж дня працівники Генпрокуратури вручили Олегу Мартинову паспорт і посвідчення помічника народного депутата. Він нагадав, що народного депутата Віталія Купрія вчасно не повідомили про затримання його помічника.

«Сьогодні в прокуратурі ми отримали всі документи, що підтверджують особу Олега, а також підозру, за якою моєму підзахисному інкримінують, зокрема, викрадення Величка (колишній директор департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради Олександр Величко. – Ред.) і Рудика (колишній голова Держкомзему Сергій Рудик. – Ред.)», – сказав Ігор Черезов.

При цьому, за словами адвоката, Олега Мартинова не було у Дніпропетровську під час викрадення Рудика, проте йому все одно інкримінують причетність до цього злочину. «У зв'язку з тим, що сьогодні адвокати вперше побачили процесуальні документи і підозру Олега, природно, ми попросили паузу для того, щоб ознайомитися з паперами, які йому були вручені. Наступний допит у нас запланований на 2 грудня», – сказав Ігор Черезов.

Нагадаємо, Олега Мартинова незаконно затримали біля його будинку на початку листопада у справі лідера УКРОПу Геннадія Корбана, не повідомивши про це адвокатів та родичів. Правозахисники кваліфікували це як викрадення. За словами активіста, його близько тижня тримали в квартирі фактично без їжі та води, вибиваючи свідчення проти Геннадія Корбана та інших «укропівців», двічі вивозили в ГПУ, надівши на голову мішок. За словами Олега Мартинова, йому погрожували вбивством, щоб «повісити» його на Геннадія Корбана – нібито він позбавляється від свідків у своїй справі. Олег Мартинов – доброволець, командир розвідгрупи, був поранений в Іловайську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...