App Store Google Play

Порошенко обговорив з депутатами "Самопомочі" ситуацію в Кривому Розі

24.11.2015 12:30
Порошенко обговорив з депутатами "Самопомочі" ситуацію в Кривому Розі
Президент України Петро Порошенко обговорив з народними депутатами від "Самопомочі" ситуацію навколо другого туру виборів мера в Кривому Розі, що відбувся 15 листопада і в якому брав участь кандидат від цієї партії Юрій Милобог.

 

Про це депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що разом з колегами по фракції провели обговорення з президентом того, "як скасувати фальсифікацію виборів у Кривому Розі".

"Гарант Конституції зобов'язаний зупинити будь-якого, хто намагається вкрасти у людей ключове право - делегувати і забирати владу. Держава Україна має суворо карати таких злодіїв. Тим більше, п'яту колону, до якої відносяться Вілкули", - вважає народний депутат.

"Якщо держава сьогодні виявиться не здатною це зробити, тоді за справу візьмуться самі громадяни. Найближчі два дні покажуть, хто і як діє, щоб захистити рух Кривого Рогу до свободи і самоврядування. У будь-якому випадку цей рух переможе. У Кривому Розі сьогодні б'ється серце України", - переконаний Соболєв.

Нагадаємо, голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що ЦВК вважає законним оголошення Юрія Вілкула ("Опозиційний блок") мером Кривого Рогу.

Згідно з інформацією на сайті ЦВК, Вілкул отримав 89 209 голосів (49,25% від тих, хто проголосував), а кандидат "Самопомочи" Милобог - 88 457 голосів (48,83%).

За фактами порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів в Кривому Розі відкрито кримінальне провадження.

Крім того, за участь своїх новообраних депутатів Криворізької міськради на сесії, на якій Вілкул був офіційно оголошений мером, "Батьківщина" і Радикальна партія виключили їх з партій і розпустили відповідні фракції у міськраді.

Дніпропетровський окружний адміністративний суд в повному обсязі відмовив у задоволенні позову Милобога, який вимагав перерахувати голоси на спецдільницях в Інгулецькому районі міста – одному з двох, де він програв Вілкулу. Милобог також вимагав припинити повноваження міської виборчої комісії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...