App Store Google Play

На Дніпропетровщині БПП створює "ширку" з Опоблоком і навіть не соромиться

24.11.2015 16:00
На Дніпропетровщині БПП створює "ширку" з Опоблоком і навіть не соромиться

У Новомосковській райраді Дніпропетровської області фракція Блоку Петра Порошенка створила коаліцію з «Опозиційним блоком», в результаті чого головою райради була затверджена колишній член Партії регіонів, а нині - представниця «Оппоблока» Наталія Книжник.

Про це стало відомо за результатами першої сесії районної ради.

Книжник отримала на свою підтримку 27 голосів з 32 можливих, і це при тому, що представників «Оппоблока» у райраді всього лише 13. Відповідно, обрання Книжник було забезпечено завдяки так званій «широкій коаліції», до якої увійшла друга за чисельністю фракція райради - Блок Петра Порошенка, а також деякі інші депутати.

Завдяки таким політичним домовленостям «Опоблока» і президентської партії остання отримала посаду заступника голови райради, яким стала представниця «Солідарності» Павлова.

Втім, як стверджують "не на диктофон» депутати Новомосковського райради, злиття «Оппоблока» і БПП тут давно сприймається як щось природнє.

Співпраця БПП і «Оппоблока» в Новомосковському районі, за інформацією депутатів райради, негласно курирує народний депутат від Блоку Петра Порошенка, місцевий мажоритарник Вадим Нестеренко, який сам є колишнім регіоналом.

Нестеренко, який зі скандалом був обраний до Верховної Ради, за словами інформованих джерел, досить близький до сім'ї Вілкул, які давно поширили свій вплив на Дніпропетровщині.

Нагадаємо, що Нестеренко, який балотувався на 38-му окрузі, переміг лише завдяки відвертій підтримці голови окружної виборчої комісії Павла Селихова, який, у свою чергу, після цього був призначений головою Новомосковської райдержадміністрації.

bagnet.org

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...