App Store Google Play

Усі учасники АТО їздитимуть безкоштовно у транспорті

23.11.2015 15:20
Усі учасники АТО їздитимуть безкоштовно у транспорті

У Дніпропетровську підписано меморандум, згідно з яким бійців АТО перевозитимуть безкоштовно, незалежно від кількості пільговиків у салоні.

"У Дніпропетровську склалася така ситуація - перевізники не хочуть возити учасників АТО. Ми підняли закон, всі нормативні акти, які вказують, на що мають право учасники бойових дій, і розробили меморандум, який підписали з усіма перевізниками міста. У меморандумі сказано: «просимо вас підписати даний меморандум з метою узгодження питання про перевезення учасників бойових дій, в незалежності від кількості пільгових місць у салоні транспортного засобу».

Також ми послалися на Закон про статус ветеранів війни, їх гарантії на соціальний захист і говоримо про те, що ця категорія має право на безкоштовний пільговий проїзд.

Після підписання цього меморандуму перевізники зобов'язуються провести роз'яснювальну роботу з водіями.

На сьогоднішній день всі перевізники міста підписали меморандум. Це було нелегко. Деякі перевізники були просто змушені підписати меморандум (просто через те, що його підписали конкуренти), але до нас доходили чутки, що вони цього дотримуватися не будуть.

Хотілося б звернутися до всіх учасників АТО - якщо вас не хочуть везти з якої-небудь з причин в міських автобусах, прошу звертатися за телефоном 095-205-06-77.

Також спільно з волонтерами, які допомагають центру допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській міській раді, був розроблений внутрішній наказ для підприємств-перевізників", - повідомив  координатор Центру допомоги учасника АТО та членам їх сімей Дніпропетровської міської ради Артур Гільмутдінов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...