App Store Google Play

Суд Мілобога проти фальсифікаторів виборів у Кривому Розі продовжується

21.11.2015 12:55
Суд Мілобога проти фальсифікаторів виборів у Кривому Розі продовжується

Більше семи годин тривало 20 листопада судове засідання Дніпропетровського окружного адміністративного суду, який розглядав позов кандидата в мери Кривого Рогу Юрія Мілобога проти криворізької міської ТВК.

Причиною конфлікту стала велика кількість порушень виборчого процесу – аномальна явка виборців, вкидання пачками бюлетенів за конкурента Мілобога та відмова від розгляду скарг кандидата та спостерігачів.

Нагадаємо, криворізька міська ТВК після прохання активістів «Самопомочі» перерахувати голоси, підписала протокол про визнання Юрія Вілкула міським головою, не розглянувши скарги. На думку Юрія Мілобога, криворізький виборчком зробив усе, щоб мером став Вілкул, адже більшість членів комісії підтримували в минулому Партію Регіонів.

Звинувачень та аргументів у представників «Самопомочі» більш ніж достатньо. На їх підставі, кажуть юристи політсили, вони вимагатимуть перерахунку голосів та визнання рішення про обрання міського голови недійсним. Вони стверджують: на деяких ділянках бюлетенів було більше, ніж того вимагала кількість голосуючих. Майже всі вони - в Інгулецькому районі Кривого Рогу. Це - єдиний із семи районів, де Юрій Вілкул отримав голосів більше, ніж Мілобог.

Відповідач, у свою чергу, заперечує звинувачення, тому зараз тільки суд може встановити законність рішення криворізької ТВК про обрання мером Юрія Вілкула.

Засідання перенесли на 10 ранку суботи, 21 листопада. Сьогодні суд заслуховує свідків позивача, які готові пред'явити докази фальсифікації другого туру мера в Кривому Розі.

Нагадаємо, що оголошена різниця між Вілкулом і Мілобогом - 760 голосів. Це - менше одного відсотка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...