App Store Google Play

Корбан оцінив наклеп Грицака і Шокіна на свою адресу в гривню на двох

21.11.2015 21:10
Корбан оцінив наклеп Грицака і Шокіна на свою адресу в гривню на двох

Голова Служби безпеки України Василь Грицак просив Геннадія Корбана в той час, коли він працював у Дніпропетровській ОДА, влаштувати свого родича в групу щодо обміну полоненими. Про це написав Геннадій Корбан на своїй сторінці у Facebook.

«У день мого викрадення, та й наступного дня, деякі чиновники, а саме Шокін (генпрокурор Віктор Шокін. – Ред.) і Грицак, якось непереконливо виступали з екранів телевізорів, говорячи про мене неприємні речі», – написав політик.

За його словами, з Шокіним він не знайомий, зате Грицака знає особисто, і це підтверджує «кількість телефонних з'єднань у період моєї роботи в ОДА».

«Грицак був зацікавлений у контакті зі мною, оскільки у нас був налагоджений процес з обміну полоненими. Саме тоді він наполегливо просив мене про просування свого родича. Він просив, щоб я інтегрував в групу до Володимира Рубана чоловіка його двоюрідної сестри – Юрія Тандита, який навіщось вручав стороні обміну, яка представляла терористів, ікони. Мабуть, він плутав рай з пеклом», – написав лідер УКРОПу у Facebook.

«Спостерігаючи за Грицаком під час прес-конференції з мого приводу, я бачив безсоромний погляд чиновника. Не думаю, що в цей момент його турбувала совість або честь офіцера. Особливо, якщо згадати, як Грицак неодноразово просив, щоб «Фонд оборони країни» надав допомогу його працівникам», – зазначив Геннадій Корбан.

За його словами, про Василя Грицака країні ще доведеться багато чого дізнатися. «А поки що я вирішив подати в суд, щоб відсудити по 50 копійок з кожного (Шокіна і Грицака. – Ред.) за наклеп», – резюмував лідер УКРОПу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...