App Store Google Play

Корбан оцінив наклеп Грицака і Шокіна на свою адресу в гривню на двох

21.11.2015 21:10
Корбан оцінив наклеп Грицака і Шокіна на свою адресу в гривню на двох

Голова Служби безпеки України Василь Грицак просив Геннадія Корбана в той час, коли він працював у Дніпропетровській ОДА, влаштувати свого родича в групу щодо обміну полоненими. Про це написав Геннадій Корбан на своїй сторінці у Facebook.

«У день мого викрадення, та й наступного дня, деякі чиновники, а саме Шокін (генпрокурор Віктор Шокін. – Ред.) і Грицак, якось непереконливо виступали з екранів телевізорів, говорячи про мене неприємні речі», – написав політик.

За його словами, з Шокіним він не знайомий, зате Грицака знає особисто, і це підтверджує «кількість телефонних з'єднань у період моєї роботи в ОДА».

«Грицак був зацікавлений у контакті зі мною, оскільки у нас був налагоджений процес з обміну полоненими. Саме тоді він наполегливо просив мене про просування свого родича. Він просив, щоб я інтегрував в групу до Володимира Рубана чоловіка його двоюрідної сестри – Юрія Тандита, який навіщось вручав стороні обміну, яка представляла терористів, ікони. Мабуть, він плутав рай з пеклом», – написав лідер УКРОПу у Facebook.

«Спостерігаючи за Грицаком під час прес-конференції з мого приводу, я бачив безсоромний погляд чиновника. Не думаю, що в цей момент його турбувала совість або честь офіцера. Особливо, якщо згадати, як Грицак неодноразово просив, щоб «Фонд оборони країни» надав допомогу його працівникам», – зазначив Геннадій Корбан.

За його словами, про Василя Грицака країні ще доведеться багато чого дізнатися. «А поки що я вирішив подати в суд, щоб відсудити по 50 копійок з кожного (Шокіна і Грицака. – Ред.) за наклеп», – резюмував лідер УКРОПу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...