App Store Google Play

Корбан оцінив наклеп Грицака і Шокіна на свою адресу в гривню на двох

21.11.2015 21:10
Корбан оцінив наклеп Грицака і Шокіна на свою адресу в гривню на двох

Голова Служби безпеки України Василь Грицак просив Геннадія Корбана в той час, коли він працював у Дніпропетровській ОДА, влаштувати свого родича в групу щодо обміну полоненими. Про це написав Геннадій Корбан на своїй сторінці у Facebook.

«У день мого викрадення, та й наступного дня, деякі чиновники, а саме Шокін (генпрокурор Віктор Шокін. – Ред.) і Грицак, якось непереконливо виступали з екранів телевізорів, говорячи про мене неприємні речі», – написав політик.

За його словами, з Шокіним він не знайомий, зате Грицака знає особисто, і це підтверджує «кількість телефонних з'єднань у період моєї роботи в ОДА».

«Грицак був зацікавлений у контакті зі мною, оскільки у нас був налагоджений процес з обміну полоненими. Саме тоді він наполегливо просив мене про просування свого родича. Він просив, щоб я інтегрував в групу до Володимира Рубана чоловіка його двоюрідної сестри – Юрія Тандита, який навіщось вручав стороні обміну, яка представляла терористів, ікони. Мабуть, він плутав рай з пеклом», – написав лідер УКРОПу у Facebook.

«Спостерігаючи за Грицаком під час прес-конференції з мого приводу, я бачив безсоромний погляд чиновника. Не думаю, що в цей момент його турбувала совість або честь офіцера. Особливо, якщо згадати, як Грицак неодноразово просив, щоб «Фонд оборони країни» надав допомогу його працівникам», – зазначив Геннадій Корбан.

За його словами, про Василя Грицака країні ще доведеться багато чого дізнатися. «А поки що я вирішив подати в суд, щоб відсудити по 50 копійок з кожного (Шокіна і Грицака. – Ред.) за наклеп», – резюмував лідер УКРОПу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...