App Store Google Play

БПП припинила повноваження члена у виборчкомі Кривого Рогу

21.11.2015 15:35
БПП припинила повноваження члена у виборчкомі Кривого Рогу

Партія БПП "Солідарність" припинила повноваження члена Криворізької міської виборчої комісії Олени Борко та наполягає на скасуванні постанови Криворізького міськвиборчкому про визнання обраним міським головою Юрія Вілкула.

Про це йдеться у повідомленні БПП на сторінці у Facebook.

"Звернення із кандидатурою для заміни члена комісії від місцевої партійної організації надіслане до Центральної виборчої комісії. Наполягаємо на тому, аби ЦВК скасувала постанову Криворізького міськвиборчкому про визнання обраним міським головою Вілкула Ю. Г. та зобов`язала районні виборчі комісії провести повторний підрахунок голосів виборців на всіх виборчих дільницях, де зафіксовані порушення", - зазначено у заяві парторганізації.

 

Як відомо, 16 листопада міський виборчком оголосив переможцем виборів у Кривому Розі чинного мера Юрія Вілкула.  На сайті ЦВК теж з'явилася інформація про перемогу представника "Опозиційного блоку".

Опонент Вілкула - Юрій Милобог - заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному - Вілкул. Розрив становить 752 голоси. В "Самопомочі" заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі.

17 листопада під будівлю, де ТВК мала розглянути скарги Милобога, зібралися мітингарі, щоб висловити незадоволення визнанням Юрія Вілкула міським головою.

18 листопада у Кривому Розі відкрили сесію міської ради тапредставили новим очільником міста Юрія Вілкула, попри те, що скарги Милобога розглянуті не були.

"Батьківщина" оголосила про зняття з посади голови Криворізької міської організації партії Ольги Бабенко та розпуск Бюро міської організації.

"Народний фронт" обіцяв замінити своїх представників у міській виборчій комісії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...