App Store Google Play

Корбан вимагає у Шокіна негайного повернення війського шпиталю державі

19.11.2015 17:40
Корбан вимагає у Шокіна негайного повернення війського шпиталю державі

Геннадій Корбан на свої сторінці у Facebook вимагає пана Шокіна негайно переоформити документи власності дніпропетровського військово госпіталю.

«Зараз у руках я тримаю рішення Дніпропетровського Апеляційного суду, який постановив повернення військового госпіталю - у власність держави.

Мова йде про більш 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста. Хто не пам'ятає, свого часу госпіталь потрапив у власність російського «ВТБ Банку» - його продали в неправильний спосіб.

Пам'ятаю, як «ВТБ-Банк» намагався вилучити госпіталь як заставне майно - якраз у момент, коли почали привозити поранених.

Шановний пане Шокін, змушений щиросердно зізнатися: тоді я вчинив незаконне дію і виставив охорону біля входу для того, щоб об'єкт не потрапив в руки російського «ВТБ-Банку». Потім викликав юристів, прокурорів і співробітників Фонду держмайна і провів нараду з метою сформулювати юридичну позицію - як повернути госпіталь. До Вашого відома, пан Шокін, прокурори відмовилися.

Рішення суду має негайну силу. Це означає, що госпіталь вже зараз можна і потрібно переоформляти у власність держави. Пан Шокін, Вам допомогти, або Ви самі в цей раз?», - зазначено у повідоленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...