App Store Google Play

Корбан вимагає у Шокіна негайного повернення війського шпиталю державі

19.11.2015 17:40
Корбан вимагає у Шокіна негайного повернення війського шпиталю державі

Геннадій Корбан на свої сторінці у Facebook вимагає пана Шокіна негайно переоформити документи власності дніпропетровського військово госпіталю.

«Зараз у руках я тримаю рішення Дніпропетровського Апеляційного суду, який постановив повернення військового госпіталю - у власність держави.

Мова йде про більш 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста. Хто не пам'ятає, свого часу госпіталь потрапив у власність російського «ВТБ Банку» - його продали в неправильний спосіб.

Пам'ятаю, як «ВТБ-Банк» намагався вилучити госпіталь як заставне майно - якраз у момент, коли почали привозити поранених.

Шановний пане Шокін, змушений щиросердно зізнатися: тоді я вчинив незаконне дію і виставив охорону біля входу для того, щоб об'єкт не потрапив в руки російського «ВТБ-Банку». Потім викликав юристів, прокурорів і співробітників Фонду держмайна і провів нараду з метою сформулювати юридичну позицію - як повернути госпіталь. До Вашого відома, пан Шокін, прокурори відмовилися.

Рішення суду має негайну силу. Це означає, що госпіталь вже зараз можна і потрібно переоформляти у власність держави. Пан Шокін, Вам допомогти, або Ви самі в цей раз?», - зазначено у повідоленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...