App Store Google Play

Корбан вимагає у Шокіна негайного повернення війського шпиталю державі

19.11.2015 17:40
Корбан вимагає у Шокіна негайного повернення війського шпиталю державі

Геннадій Корбан на свої сторінці у Facebook вимагає пана Шокіна негайно переоформити документи власності дніпропетровського військово госпіталю.

«Зараз у руках я тримаю рішення Дніпропетровського Апеляційного суду, який постановив повернення військового госпіталю - у власність держави.

Мова йде про більш 10 тис кв. м. нерухомості і близько 4 га землі в центрі міста. Хто не пам'ятає, свого часу госпіталь потрапив у власність російського «ВТБ Банку» - його продали в неправильний спосіб.

Пам'ятаю, як «ВТБ-Банк» намагався вилучити госпіталь як заставне майно - якраз у момент, коли почали привозити поранених.

Шановний пане Шокін, змушений щиросердно зізнатися: тоді я вчинив незаконне дію і виставив охорону біля входу для того, щоб об'єкт не потрапив в руки російського «ВТБ-Банку». Потім викликав юристів, прокурорів і співробітників Фонду держмайна і провів нараду з метою сформулювати юридичну позицію - як повернути госпіталь. До Вашого відома, пан Шокін, прокурори відмовилися.

Рішення суду має негайну силу. Це означає, що госпіталь вже зараз можна і потрібно переоформляти у власність держави. Пан Шокін, Вам допомогти, або Ви самі в цей раз?», - зазначено у повідоленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...