App Store Google Play

Філатов подякував всім причетним до його перемоги

16.11.2015 18:10
Філатов подякував всім причетним до його перемоги

Шановні жителі мого улюбленого Дніпропетровська!

Минулої неділі місто зробило свій вибір, в черговий раз довівши, що воно націлено на рух вперед, що воно не має наміру повертатися в темне минуле, а готове розвиватися, йти до процвітання і нової якості життя.

Я від усієї душі вдячний всім землякам, які надали мені підтримку. Такий кредит довіри я сприймаю не тільки як високу оцінку вже проведеної роботи, але і як «зелене світло» для реалізації моєю командою тих системних змін, які істотно поліпшать міське господарство. Всі вони описані в нашій програмі «Стратегія розвитку Дніпропетровська». Втілення пунктів цього документа в життя тепер є моїм головним пріоритетом, адже це мої обіцянки городянам. А я є людиною, що звикла тримати своє слово. Саме так мене вчили мої батьки.

Я вдячний тим дніпропетровцям, які підтримали мого опонента. Вони не залишилися байдужими до долі міста, вони не залишилися в день виборів вдома та прийшли на виборчі дільниці, щоб висловити свою громадянську позицію. Своїм завданням я бачу зробити все для того, щоб в наступні роки мого керування Дніпропетровськом вони поміняли свою думку і вже на наступних виборах підтримали мою команду, як саму працездатну і результативну.

Моя команда на цих виборах здобула впевнену перемогу. Це означає, що разом з дніпропетровською міською радою, де вже навколо «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» сформовано стійку більшість, ми зможемо ефективно працювати на благо нашого рідного мегаполіса. Перед нами стоять навіть не завдання, а справжні виклики. За роки безхозяйственності попередньої влади більшість сфер життєдіяльності міста, регульованих органами місцевого самоврядування, занепало. Знадобиться час і сили для того, щоб вивести їх з кризи. Але у нас є ресурси, а головне - величезне бажання і настрій, щоб з перших днів при владі почати працювати над зміною ситуації в кращу сторону. У команді моїх однодумців зібралися кваліфіковані експерти різних сфер. У нас є чіткий план дій і підтримка городян.

Протягом всієї кампанії я говорив про те, що будь-які рішення ми прийматимемо в тісному діалозі з громадою. І я не маю наміру зраджувати своєму слову. Вже розпочато роботу зі створення відповідної платформи для роботи з електронними зверненнями городян. Двері органів місцевого самоврядування мають стати відкритими для дніпропетровців. Особливо для молодих та ініціативних людей, готових разом з нами працювати над поліпшенням життя нашого міста.

Об'єднавши свої зусилля і взявши на себе відповідальність за своє місто, ми зможемо домогтися нашої мети - зробити Дніпропетровськ, що реалізував свій потенціал, багатим, соціально справедливим, захищеним, прогресивним, комфортним.

Дякую вам за те, що дали мені можливість прийняти в процесі досягнення цих завдань безпосередню участь. Дякую вам за відповідальну позицію і громадянську активність. Дякую вам за довіру. Я не підведу.

Щиро ваш, Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...