App Store Google Play

У Кривому Розі "замінували" торгівельний центр

16.11.2015 14:10
У Кривому Розі "замінували" торгівельний центр

Учора, 15 листопада 2015 року об 11.25 зателефонував начальник служби безпеки одного з торгівельних центрів, який повідомив про можливе закладення в магазині вибухівки, пише прес-служба МВС України у Дніпропетровській області.

Слід відзначити, що інформація стосувалася торгівельних центрів, розташованих по всій Україні, а не конкретно того, що розташований у м. Кривому Розі.

Так, начальнику служби безпеки магазину в м. Кривий Ріг була надана вказівка провести планову перевірку приміщення торгівельного центру.

З метою забезпечення охорони громадського порядку при проведенні профілактичних заходів до будівлі виїхали працівники поліції Криворізького відділу поліції.

До прибуття працівників поліції служба безпеки торгівельного центру магазин не відчиняла та покупців до приміщення не допускала, тому працівники поліції не проводили евакуацію покупців та персоналу.

Прибувши на місце працівники поліції разом з кінологами тавибухотехніками провели перевірку, в ході якої вибухових речовин в приміщенні знайдено не було.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...