App Store Google Play

У Кривому Розі "замінували" торгівельний центр

16.11.2015 14:10
У Кривому Розі "замінували" торгівельний центр

Учора, 15 листопада 2015 року об 11.25 зателефонував начальник служби безпеки одного з торгівельних центрів, який повідомив про можливе закладення в магазині вибухівки, пише прес-служба МВС України у Дніпропетровській області.

Слід відзначити, що інформація стосувалася торгівельних центрів, розташованих по всій Україні, а не конкретно того, що розташований у м. Кривому Розі.

Так, начальнику служби безпеки магазину в м. Кривий Ріг була надана вказівка провести планову перевірку приміщення торгівельного центру.

З метою забезпечення охорони громадського порядку при проведенні профілактичних заходів до будівлі виїхали працівники поліції Криворізького відділу поліції.

До прибуття працівників поліції служба безпеки торгівельного центру магазин не відчиняла та покупців до приміщення не допускала, тому працівники поліції не проводили евакуацію покупців та персоналу.

Прибувши на місце працівники поліції разом з кінологами тавибухотехніками провели перевірку, в ході якої вибухових речовин в приміщенні знайдено не було.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...