App Store Google Play

У Кривому Розі "замінували" торгівельний центр

16.11.2015 14:10
У Кривому Розі "замінували" торгівельний центр

Учора, 15 листопада 2015 року об 11.25 зателефонував начальник служби безпеки одного з торгівельних центрів, який повідомив про можливе закладення в магазині вибухівки, пише прес-служба МВС України у Дніпропетровській області.

Слід відзначити, що інформація стосувалася торгівельних центрів, розташованих по всій Україні, а не конкретно того, що розташований у м. Кривому Розі.

Так, начальнику служби безпеки магазину в м. Кривий Ріг була надана вказівка провести планову перевірку приміщення торгівельного центру.

З метою забезпечення охорони громадського порядку при проведенні профілактичних заходів до будівлі виїхали працівники поліції Криворізького відділу поліції.

До прибуття працівників поліції служба безпеки торгівельного центру магазин не відчиняла та покупців до приміщення не допускала, тому працівники поліції не проводили евакуацію покупців та персоналу.

Прибувши на місце працівники поліції разом з кінологами тавибухотехніками провели перевірку, в ході якої вибухових речовин в приміщенні знайдено не було.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...