App Store Google Play

До міста крокує FASHION DAY Dnepropetrovsk

16.11.2015 15:20
До міста крокує FASHION DAY Dnepropetrovsk

27 листопада о 19:00 у ресторані Le Grand відбудеться FASHION DAY Dnepropetrovsk. Містян та гостей Дніпропетровська чекає безліч цікавинок: покази спортивного одягу і купальників, незвичайні колекції, що поєднують у собі чоловічий і жіночий стилі, новітні тенденції в світі вечірньої моди.

Актуальні та модні напрями наступного року продемонструють талановиті модельєри з Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Житомира та Києва. Серед учасників -  16-ти річний Данило Григоров, наймолодший дизайнер Харкова.

Всі проекти FASHION DAY Dnepropetrovsk об'єднує одна тема - Україна. Традиційно, в колекціях присутні етнічні мотиви, принти, ручна вишивка.

Соціальна складова DFD - презентація фотопроекту Андрія Саримсакова «Розірви свої кайдани» спільно з першої української фотомоделлю з обмеженими фізичними можливостями Олександрою Кутас. Проект, який був презентований в рамках тридцять сьомого Українського Тижня Моди в Києві, буде доступний для гостей Dnepropetrovsk Fashion Day.

Неможливо припустити показ дизайнера Лени Васенко з Івано-Франківська, яка увійшла до Книги Рекордів України, пришивши +5782 гудзики в одній колекції!

Спеціальні гості: дизайнер Маргарта Козак. Музичний супровід - DJ Show від одного з кращих діджеїв Болгарії Ivanа Deyanovа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...