App Store Google Play

До міста крокує FASHION DAY Dnepropetrovsk

16.11.2015 15:20
До міста крокує FASHION DAY Dnepropetrovsk

27 листопада о 19:00 у ресторані Le Grand відбудеться FASHION DAY Dnepropetrovsk. Містян та гостей Дніпропетровська чекає безліч цікавинок: покази спортивного одягу і купальників, незвичайні колекції, що поєднують у собі чоловічий і жіночий стилі, новітні тенденції в світі вечірньої моди.

Актуальні та модні напрями наступного року продемонструють талановиті модельєри з Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Житомира та Києва. Серед учасників -  16-ти річний Данило Григоров, наймолодший дизайнер Харкова.

Всі проекти FASHION DAY Dnepropetrovsk об'єднує одна тема - Україна. Традиційно, в колекціях присутні етнічні мотиви, принти, ручна вишивка.

Соціальна складова DFD - презентація фотопроекту Андрія Саримсакова «Розірви свої кайдани» спільно з першої української фотомоделлю з обмеженими фізичними можливостями Олександрою Кутас. Проект, який був презентований в рамках тридцять сьомого Українського Тижня Моди в Києві, буде доступний для гостей Dnepropetrovsk Fashion Day.

Неможливо припустити показ дизайнера Лени Васенко з Івано-Франківська, яка увійшла до Книги Рекордів України, пришивши +5782 гудзики в одній колекції!

Спеціальні гості: дизайнер Маргарта Козак. Музичний супровід - DJ Show від одного з кращих діджеїв Болгарії Ivanа Deyanovа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...