App Store Google Play

Команда Вілкула фактично пішла на зрив виборів, - Санжара

15.11.2015 14:25
Команда Вілкула фактично пішла на зрив виборів, - Санжара

Каруселі, незаконна агітація за Олександра Вілкула і саботаж голови ТВК Валентини Панкулич - так почався день голосування в Дніпропетровську. За словами заступника начальника виборчого штабу Бориса Філатова Олександра Санжари, не всі виборчі дільниці (близько 10%) у Дніпропетровську відкрилися вчасно. Виною тому діяльність глави міської ТВК Валентини Панкулич.

 «Вчора вона зірвала засідання міського виборчкому, не з'явилася на нього і ухилялася від виконання посадових обов'язків. Міською комісією було прийнято рішення про те, що Панкулич грубо порушує виборче законодавство і комісія звернулася до ЦВК з поданням про заміну Панкулич», - розповів Санжара.

За його словами, комісія мала розглянути подання двох кандидатів на посаду міського голови і зробити заміни в складі дільничних виборчкомів. Вони були первинно сформовані в понеділок. До суботи необхідні були заміни членів виборчих комісій, але вони не проводилися.

«Комісія зібрала більшість і, як колегіальний орган, було прийнято рішення про проведення замін. Але Панкулич відмовилася ставити печатку і заховала її, Ільїна відмовилася підписувати постанови. Члени комісії, яких обрали вчора, не можуть потрапити на виборчі дільниці, хоча насправді постанова дійсна з моменту її прийняття більшістю членів комісії», - повідомив Олександр Санжара.

Через це не допущені до роботи члени комісії в багатьох районах міста, зокрема в районі АНД. Спостерігачі зафіксували випадки «каруселей», з якими вже працюють правоохоронці. Також помічені випадки, коли проводиться незаконна агітація за Олександра Вілкула, неправомірні дії членів комісії щодо спостерігачів, журналістів.

«Складається таке враження, що наші опоненти фактично йдуть на зрив виборів», - пояснив пан Санжара. Але він висловив упевненість в тому, що жителі міста не піддадуться на провокації, а прийдуть і проголосують за європейське майбутнє Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...