App Store Google Play

Команда Вілкула фактично пішла на зрив виборів, - Санжара

15.11.2015 14:25
Команда Вілкула фактично пішла на зрив виборів, - Санжара

Каруселі, незаконна агітація за Олександра Вілкула і саботаж голови ТВК Валентини Панкулич - так почався день голосування в Дніпропетровську. За словами заступника начальника виборчого штабу Бориса Філатова Олександра Санжари, не всі виборчі дільниці (близько 10%) у Дніпропетровську відкрилися вчасно. Виною тому діяльність глави міської ТВК Валентини Панкулич.

 «Вчора вона зірвала засідання міського виборчкому, не з'явилася на нього і ухилялася від виконання посадових обов'язків. Міською комісією було прийнято рішення про те, що Панкулич грубо порушує виборче законодавство і комісія звернулася до ЦВК з поданням про заміну Панкулич», - розповів Санжара.

За його словами, комісія мала розглянути подання двох кандидатів на посаду міського голови і зробити заміни в складі дільничних виборчкомів. Вони були первинно сформовані в понеділок. До суботи необхідні були заміни членів виборчих комісій, але вони не проводилися.

«Комісія зібрала більшість і, як колегіальний орган, було прийнято рішення про проведення замін. Але Панкулич відмовилася ставити печатку і заховала її, Ільїна відмовилася підписувати постанови. Члени комісії, яких обрали вчора, не можуть потрапити на виборчі дільниці, хоча насправді постанова дійсна з моменту її прийняття більшістю членів комісії», - повідомив Олександр Санжара.

Через це не допущені до роботи члени комісії в багатьох районах міста, зокрема в районі АНД. Спостерігачі зафіксували випадки «каруселей», з якими вже працюють правоохоронці. Також помічені випадки, коли проводиться незаконна агітація за Олександра Вілкула, неправомірні дії членів комісії щодо спостерігачів, журналістів.

«Складається таке враження, що наші опоненти фактично йдуть на зрив виборів», - пояснив пан Санжара. Але він висловив упевненість в тому, що жителі міста не піддадуться на провокації, а прийдуть і проголосують за європейське майбутнє Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...