App Store Google Play

Голова дніпропетровського ТВК пішла на посадовий злочин

15.11.2015 13:20
Голова дніпропетровського ТВК пішла на посадовий злочин

Глава дніпропетровської виборчої комісії Валентина Панкулич привласнила печатку колегіального органу, що ставить під загрозу вибори в Дніпропетровську. Про це розповідають присутні в ТВК представники комісії.

«Фактично ми маємо ситуацію, коли при отриманні результатів виборів, які не влаштовують главу комісії, ні голови комісії, ні печатки ми не побачимо», - сказав представник дніпропетровської міської виборчої комісії.

Він звернувся до колег з проханням висувати свої пропозиції щодо подальших дій. Серед них - звернення в правоохоронні органи, оголошення фактично викраденої печатки недійсною та ін.

У кабінеті Панкулич прямо під час гарячого дня голосування присутні тітушки. Свідками цього стали тисячі Інтернет-користувачів, що спостерігають за подіями в прямому ефірі інфо-стріму в соціальній мережі YouTube.

Під час прямої трансляції журналісти увійшли в кабінет і виявили там двох молодих людей спортивної статури. Пізніше окремі користувачі впізнали в тітушках представників охоронної фірми, яка займається забезпеченням безпеки лідера «Опозиційного блоку» (простіше кажучи, охоронці Олександра Вілкула). Присутній при цьому народний депутат України Тарас Батенко зажадав у Валентини Панкулич пояснити, хто ці молоді люди, як вони впливають на процес її роботи, а також яким чином вони опинилися в її кабінеті.

Голова Дніпропетровської міської виборчої комісії назвала тітушок журналістами, втім, пред'являти свої посвідчення вони відмовилися. З одним із них Валентина Панкулич в терміновому порядку покинула кабінет і почала переговори з кимось по мобільному телефону. По закінченню дзвінка на питання справжніх журналістів про те, хто ці двоє молодих людей і яке видання вони представляють, чиновниця не змогла відповісти і порекомендувала звернутися до неї з даним питанням у письмовій формі (тобто у форматі стандартного журналістського запиту, відповідати на який за законом вона зможе протягом майже місяця).

Чи будуть ці люди курувати можливе захоплення приміщення або ж надіслані Вілкулом для охорони печатки комісії, які Валентина Панкулич незаконно привласнила собі - журналісти ще з'ясовують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...