App Store Google Play

Члени Дніпропетровської ТВК звертаються до ЦВК щодо заміни голови та секретаря комісії

15.11.2015 03:50
Члени Дніпропетровської ТВК звертаються до ЦВК щодо заміни голови та секретаря комісії

Члени Дніпропетровської міської ТВК ухвалили рішення про звернення до ЦВК щодо заміни голови та секретаря комісії. Рішення ухвалене в ніч з суботи на неділю, 15 листопада, на засіданні комісії.

Згідно з оприлюдненою постановою комісії, через «систематичне невиконання покладених обов’язків» головою ТВК Валентиною Панкулич та секретарем Юлією Ільїною вирішено звернутись до ЦВК з проханням про їхню заміну.

До постанови члени комісії додали акти, складені за фактами невиконання обов’язків Панкулич та Ільїною.

12 членів комісії проголосували за постанову, один – проти, двоє – утримались. Зокрема, один із членів комісії заявив, що вважає Валентину Панкулич чинним головою комісії й виступає проти формулювання «систематичне невиконання обов’язків».

Члени комісії обговорили план дій на день виборів, зокрема, домовились на 8:00 зібрати всю інформацію про відкриття дільниць і бути готовими до термінових засідань комісії.

Вони також вирішили звернутись до правоохоронних органів з проханням допомогти «в поновленні доступу до печатки» виборчої комісії.

Раніше довготерміновий спостерігач громадянської мережі «Опора» Денис Давидов поінформував, що в міській ТВК стався розкол: голова виборчої комісії Валентина Панкулич відмовилась ставити печатку на постановах комісії, а секретар Юлія Ільїна – свій підпис. Члени комісії вирішили провести засідання без них, щоб не допустити зриву другого туру виборів міського голови.

Другий тур виборів міського голови Дніпропетровська має відбутися в неділю, 15 листопада. У бюлетені залишилися два кандидати – Борис Філатов із партії «Укроп» та Олександр Вілкул із «Опозиційного блоку».

radiosvoboda

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...