App Store Google Play

Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо терактів у Парижі

14.11.2015 21:00
Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо терактів у Парижі

Жахливі теракти в Парижі, загибель стількох безвинних людей – це виклик божевільного варварства всій сучасній цивілізації. Ми глибоко співчуваємо постраждалим та рідним загиблих, всьому народу й урядові Франції.

Це не зіткнення двох цивілізацій, не Захід проти Сходу, це не християнський світ проти мусульманського. Масовий терор історично не пов'язаний з ісламською культурою. Теракти в Парижі й путінська агресія на Донбасі мають одну природу – це спроба змусити світ відмовитися від загальнолюдських цінностей свободи, справедливості, людської гідності. Змусити світ визнати право принижувати, придушувати людей на підконтрольних територіях, творити над ними будь-які звірства, прикриваючись «традиційними цінностями». Це не боротьба за свій «особливий шлях».

Це заявка на перетворення всього світу на тоталітарне пекло.

Трагедія у Парижі ще раз продемонструвала, що тероризм – глобальна проблема і виклик для людства, незалежно від того, де він атакує: в Парижі, Каїрі чи Донецьку.

А це означає – реакція світової спільноти на цей виклик має бути адекватною, солідарною і однаково безкомпромісною стосовно будь-яких проявів тероризму.

Париж було обрано мішенню як світовий символ демократії та прогресу. Таким чином усіх нас, хто йде цим шляхом, хочуть повернути до варварської війни «всіх проти всіх», війни без правил, де перемагає той, хто здатен на найбільш жахливі й підлі злочини: лідери ІГІЛ, Асад, Путін чи хтось ще.

Ми впевнені, що цей план не вдасться. Віримо, що світові лідери цивілізації не поступляться своїми цінностями, не підуть на союз з одним злом проти іншого – бо так зло тільки примножується.

Франціє, наші думки, наші молитви зараз з тобою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...