App Store Google Play

Членам дніпропетровських ТВК загрожують силовики

14.11.2015 21:15
Членам дніпропетровських ТВК загрожують силовики

Невідомі силові групи, що представляються правоохоронними органами, по всьому Дніпропетровську відвідують членів виборчих комісій на робочих місцях і за адресою прописки з погрозами про відкриття кримінального провадження. Про це повідомили дніпропетровські активісти, що знаходяться на зв'язку з представниками виборчкомів.

«Переважно вони приходять на роботу, в деяких випадках - в квартири представників тервиборчкомів, кажуть, мовляв, ми зфабрикуємо проти вас будь-яку кримінальну справу, якщо ви не будете співпрацювати», - говорить Андрій Пишванов, член руху «Чесний Дніпропетровськ».

За його словами, про ситуацію вже оповіщені окремі політики національного масштабу, а також керівники найбільших місій спостерігачів.

«Це відвертий тиск, здійснюваний з подачі найвищих чинів силових відомств України», - вважає активіст.

Він зазначає, що в даний час журналісти Дніпропетровська намагаються встановити особи і посади людей, які загрожують членам виборчкомів.

Глави різних районних територіальних виборчих комісій Дніпропетровська повідомляють про тиск, який чиниться з боку правоохоронців, які представляються працівниками Служби безпеки України. Про це повідомляють дніпропетровські ЗМІ.

«Не представившись за формою, вони говорять про свою приналежність до СБУ і наполегливо рекомендують людям не приймати протоколи за рішенням міської виборчої комісії», - каже журналістка Ольга Шевченко, вказуючи на власне джерело в одній з районних ТВК.

Вона пов'язує цю ситуацію з інформацією, що нещодавно з'явилася, про спроби представників «Опозиційного блоку» зірвати виборчий процес в Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...