App Store Google Play

Членам дніпропетровських ТВК загрожують силовики

14.11.2015 21:15
Членам дніпропетровських ТВК загрожують силовики

Невідомі силові групи, що представляються правоохоронними органами, по всьому Дніпропетровську відвідують членів виборчих комісій на робочих місцях і за адресою прописки з погрозами про відкриття кримінального провадження. Про це повідомили дніпропетровські активісти, що знаходяться на зв'язку з представниками виборчкомів.

«Переважно вони приходять на роботу, в деяких випадках - в квартири представників тервиборчкомів, кажуть, мовляв, ми зфабрикуємо проти вас будь-яку кримінальну справу, якщо ви не будете співпрацювати», - говорить Андрій Пишванов, член руху «Чесний Дніпропетровськ».

За його словами, про ситуацію вже оповіщені окремі політики національного масштабу, а також керівники найбільших місій спостерігачів.

«Це відвертий тиск, здійснюваний з подачі найвищих чинів силових відомств України», - вважає активіст.

Він зазначає, що в даний час журналісти Дніпропетровська намагаються встановити особи і посади людей, які загрожують членам виборчкомів.

Глави різних районних територіальних виборчих комісій Дніпропетровська повідомляють про тиск, який чиниться з боку правоохоронців, які представляються працівниками Служби безпеки України. Про це повідомляють дніпропетровські ЗМІ.

«Не представившись за формою, вони говорять про свою приналежність до СБУ і наполегливо рекомендують людям не приймати протоколи за рішенням міської виборчої комісії», - каже журналістка Ольга Шевченко, вказуючи на власне джерело в одній з районних ТВК.

Вона пов'язує цю ситуацію з інформацією, що нещодавно з'явилася, про спроби представників «Опозиційного блоку» зірвати виборчий процес в Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...