App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

13.11.2015 21:10
У Дніпропетровську відкрили кабінет імені Альберта Філатова

Іменну аудиторію Альберта Філатова облаштували в дев'ятому корпусі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. У день відкриття тут зібралися колеги професора - ті, хто добре знав його і плечем до плеча працював з ним довгі роки. Вони впевнені, цей кабінет - пам'ять і орієнтир того, яким повинен бути справжній філософ.

«Сьогодні відбулася дуже хвилююча подія. Ми відкрили персональну аудиторію імені мого покійного батька, який все своє життя пропрацював в Дніпропетровському національному університеті на кафедрі філософії. Він також очолював профспілковий комітет університету. Його знали сотні людей, пам'ятають дотепер. Дуже багато вдячних людей, які пишаються його світлою пам'яттю», - сказав Борис Філатов.

З ініціативою створення іменної аудиторії до Бориса Філатова звернувся ректор університету Микола Поляков. Аудиторію облаштували сучасним обладнанням. Тут з'явилися інтерактивна дошка, проектор, а також нові меблі. Політик також додав, що дуже велике значення для нього має створення міні-куточка, де представлені особисті речі, наукові праці та фотографії його батька - Альберта Філатова.

Доцент кафедри філософії Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Вікторія Вершина пропрацювала з Альбертом Філатовим 10 років. Викладач пам'ятає, як прийшла на кафедру ще зовсім юним фахівцем. З того самого дня, розповідає Вікторія Вершина, професор Філатов завжди підтримував її. У батька Бориса Філатова вона навчилася шанобливого та уважного ставлення до студентів. Але найбільше Вікторія Вершина вдячна за науку завжди позитивно дивитися на життя.

«Я справді вдячна, що в моєму житті був такий чоловік, як Альберт Борисович. Людина жива, поки її пам'ятають. Ми не просто пам'ятаємо, ми живемо разом з ним і орієнтуємося на його слова і справи. Ми згадуємо, говоримо на кафедрі постійно. І студентам обов'язково розповідаємо», - розповіла Вікторія Вершина.

На базі іменної аудиторії будуть проходити студентські круглі столи та семінари. Аудиторія також стане майданчиком для наукових конференцій і презентацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...