App Store Google Play

Руслан Колєсніков закликав дати нашому земляку Борису Філатову шанс 15 листопада

13.11.2015 08:25
Руслан Колєсніков закликав дати нашому земляку Борису Філатову шанс 15 листопада

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Антикорупційний рух Валентина Наливайченка», відомий дніпропетровський волонтер Руслан Колєсніков закликав земляків у другому турі мерських виборів 15 листопада підтримати Бориса Філатова і дати йому шанс змінити наше місто.

Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

«15 листопада - вирішальний день в історії Дніпропетровська. У життя кожного з нас прагне увірватися війна і горезвісний «русскій мір». Вони виникли не самі по собі, не раптово. Їх готували ретельно і давно, при потуранні тих, хто сьогодні «перекувався» з членів Партії регіонів у «Опозиційний блок». І нехай Олександр Вілкул безпосередньо не закликає до дружби з сепаратистами, але він був у числі тих, хто готував ґрунт для «русского міра» в нашій області. Це - його пряма вина, його особиста відповідальність», - заявив Руслан Колєсніков.

За минулий рік ми стали сильнішими, стали більш згуртованими, ми багато чому навчилися, говорить він. І ми не повинні забувати, якою ціною цього досягли. Сотні і тисячі вбитих та поранених на Майдані, під Іловайськом, на території Донецького аеропорту і Маріуполя. Дніпропетровськ не повинен увійти до числа тих населених пунктів, в які прийшла війна і скалічила наші життя, життя наших рідних і близьких.

«Я прошу кожного з Вас, хто знає мене особисто, підтримати на виборах мера Дніпропетровська Бориса Філатова. В його особі ми отримаємо можливість для нового розвитку міста, нові перспективи», - вважає громадський активіст.

За словами Руслана Колєснікова, Борис Філатов - неоднозначна і суперечлива особистість: «Але я знаю, що можу у відкритому і найголовніше - мирному діалозі з ним отримати відповіді. У кожного з нас був вибір рік тому, і Борис Філатов його зробив, увійшовши в коло особистих ворогів Путіна».

Волонтер закликав дніпропетровців згадати про особисту відповідальність 15 листопада, коли кожен буде приймати рішення.

«Пам'ятайте про те, що війна зовсім поруч, вона може з'явитися на порозі Вашого будинку. Задумайтеся: чи не Ви її наближаєте, чи не маєте до цього відношення? Дайте шанс нашому земляку, тому, хто справою довів свою готовність і можливість захищати Україну.

Перемога Вілкула відкине Дніпропетровськ у минуле.

Перемога Філатова дасть нам шанс на майбутнє», - зазначив Руслан Колєсніков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...