App Store Google Play

Руслан Колєсніков закликав дати нашому земляку Борису Філатову шанс 15 листопада

13.11.2015 08:25
Руслан Колєсніков закликав дати нашому земляку Борису Філатову шанс 15 листопада

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Антикорупційний рух Валентина Наливайченка», відомий дніпропетровський волонтер Руслан Колєсніков закликав земляків у другому турі мерських виборів 15 листопада підтримати Бориса Філатова і дати йому шанс змінити наше місто.

Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

«15 листопада - вирішальний день в історії Дніпропетровська. У життя кожного з нас прагне увірватися війна і горезвісний «русскій мір». Вони виникли не самі по собі, не раптово. Їх готували ретельно і давно, при потуранні тих, хто сьогодні «перекувався» з членів Партії регіонів у «Опозиційний блок». І нехай Олександр Вілкул безпосередньо не закликає до дружби з сепаратистами, але він був у числі тих, хто готував ґрунт для «русского міра» в нашій області. Це - його пряма вина, його особиста відповідальність», - заявив Руслан Колєсніков.

За минулий рік ми стали сильнішими, стали більш згуртованими, ми багато чому навчилися, говорить він. І ми не повинні забувати, якою ціною цього досягли. Сотні і тисячі вбитих та поранених на Майдані, під Іловайськом, на території Донецького аеропорту і Маріуполя. Дніпропетровськ не повинен увійти до числа тих населених пунктів, в які прийшла війна і скалічила наші життя, життя наших рідних і близьких.

«Я прошу кожного з Вас, хто знає мене особисто, підтримати на виборах мера Дніпропетровська Бориса Філатова. В його особі ми отримаємо можливість для нового розвитку міста, нові перспективи», - вважає громадський активіст.

За словами Руслана Колєснікова, Борис Філатов - неоднозначна і суперечлива особистість: «Але я знаю, що можу у відкритому і найголовніше - мирному діалозі з ним отримати відповіді. У кожного з нас був вибір рік тому, і Борис Філатов його зробив, увійшовши в коло особистих ворогів Путіна».

Волонтер закликав дніпропетровців згадати про особисту відповідальність 15 листопада, коли кожен буде приймати рішення.

«Пам'ятайте про те, що війна зовсім поруч, вона може з'явитися на порозі Вашого будинку. Задумайтеся: чи не Ви її наближаєте, чи не маєте до цього відношення? Дайте шанс нашому земляку, тому, хто справою довів свою готовність і можливість захищати Україну.

Перемога Вілкула відкине Дніпропетровськ у минуле.

Перемога Філатова дасть нам шанс на майбутнє», - зазначив Руслан Колєсніков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...