App Store Google Play

Господарям Дніпропетровщини допоможуть створити власну молочну ферму

13.11.2015 11:40
Господарям Дніпропетровщини допоможуть створити власну молочну ферму

Мешкаєте у Васильківському, Апостолівському чи Покровському районі? Маєте корів, землю, велике бажання працювати та розвивати власний бізнес? Тоді проект зі створення сімейних молочних ферм, який канадським коштом реалізується на Дніпропетровщині, саме для вас. Охочим трансформувати своє господарство в сучасну ферму нададуть обладнання та навчать ним користуватися. В результаті – підвищиться якість молока та врешті – його ціна. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Претендентів на створення сімейної молочної ферми обиратимуть на умовах конкурсу. Оцінюватимуть відповідність кандидатів декільком основним критеріям. У господарстві має бути мінімум 7 корів. Важливий потенціал і бажання хазяїна збільшити кількість рогатої худоби до 10 голів. У господаря повинне бути право власності на земельну ділянку, де знаходиться приміщення для худоби. Потрібно і достатньо місця для заготівлі кормів. А у майбутньому – за допомогою нового обладнання здатність забезпечити прийом молока як мінімум від 10 господарств. До участі у проекті залучатимуть членів сільськогосподарських кооперативів або господарів, які готові до них долучитися.

Учасникам проекту обіцяють надати нове обладнання – все, щоб корівкам було комфортно. Заплановано і встановлення міні-танкерів охолодження молока на більшості новостворених ферм.

Така модернізація дозволить господарям збільшити об’єми та отримати більш якісне молоко, при цьому - здешевити виробництво. Роботі в нових умовах селян навчатимуть.

По всій Україні планується створити 170 ферм. Докладніше про те, як стати учасником проекту, можна дізнатися за телефоном 097-56-182-08 або 097-226-46-59.

Довідка.

Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні» впроваджує канадська неурядова організація «СОКОДЕВІ». Він покликаний підвищити рентабельність малих і середніх молочних виробництв. Для цього фінансують створення молочних ферм, навчають господарів, як ними управляти, забезпечують доступ до ресурсів на більш вигідних умовах (гуртові закупівлі) тощо.

За період з 2014 по 2021 роки допомогу отримають 5 тис. фермерів в Дніпропетровській, Херсонській, Львівській, Івано-Франківській області. Загальний бюджет - 22,7 млн. дол. США. Основний донор - уряд Канади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...