App Store Google Play

Демократичні сили Павлограда на виборах мера підтримали Тєрєхова

13.11.2015 09:05
Демократичні сили Павлограда на виборах мера підтримали Тєрєхова

Демократичні політичні сили Павлограда Дніпропетровської області заявили про підтримку кандидата від УКРОПу Євгена Тєрєхова у другому турі виборів міського голови 15 листопада. Про це йшлося на «круглому столі» «За Павлоград! За Україну» у Павлограді в четвер.

Так, про свою підтримку Тєрєхова заявили представники павлоградських міських організацій партій «Самопоміч», «Блок Петра Порошенка» (БПП), а також громадської організації «Самооборона Павлограда».

«Ми з УКРОПом співпрацюємо за різними напрямами. Наші програмні засади збігаються. Ми разом зробимо Павлоград кращим у всіх сферах життя», – заявив представник «Самопомочі» Ігор Зінько.

Підтримку висловив і представник «Блоку Петра Порошенка» Володимир Тихонов. Він зазначив, що головні переваги Тєрєхова – це молодість і бачення розвитку міста, а «демократичні сили єдиною командою йому допомагатимуть».

«Ми будемо робити все від нас залежне, аби Павлоград був демократичним», – сказав він.

В. Тихонов також зазначив, що перший тур мерських виборів у Павлограді відбувався з порушеннями.

«Шахтарів примушували голосувати за Вершину (Анатолій Вершина – суперник Тєрехова на цих виборах, кандидат від «Опозиційного блоку»). Про чесність і демократичність виборчих перегонів не йдеться. Не продавайте свій голос за 500 грн. Все починається з кожного із нас!» – сказав представник БПП.

Сам Тєрєхов заявив, що готовий до роботи на посаді міського голови.

«Роботи у місті – непочатий край. Кожен мешканець Павлограда буде брати участь у розвитку міста. Спільно ми змінимо місто на краще. Прийдіть і проголосуйте серцем – задля майбутнього!» – сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...