App Store Google Play

Час господарників минув – потрібен ефективний менеджмент, – Філатов

13.11.2015 16:05
Час господарників минув – потрібен ефективний менеджмент, – Філатов

Кандидат на посаду міського голови Дніпропетровська Борис Філатов у разі своєї перемоги на виборах 15 листопада обіцяє стати ефективним менеджером для міста і реформувати його за 730 днів. Про це він заявив в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Я готовий бути ефективним менеджером, готовий бути лідером територіальної громади, який представляє інтереси всіх мешканців міста, всіх моїх земляків, незалежно від їхньої партійної приналежності чи політичних поглядів, тому що місто в нас справді складне. Я хочу бути і буду ефективним менеджером, а не «міцним господарником», тому що час «міцних господарників» минув», – заявив нардеп Філатов.

Кандидат в мери нагадав, що його опонент, «опоблоківець» Олександр Вілкул, проводив свою кампанію, акцентуючи на «комсомольських будівництвах століття», розповідаючи про «мости, з’їзди з об’їзної дороги, переходи через проспект Правди».

«Однак ми розуміємо, що місто – це люди, хоча інфраструктура теж важлива. Тому насамперед ми вирішуватимемо завдання, спрямовані на забезпечення першочергових потреб людей, – сказав Борис Філатов. – Дніпропетровськ має колосальний науковий, промисловий потенціал, це величезний логістичний та фінансовий центр. У нашого міста є дуже великі можливості, й нинішні недоліки ми плануємо перетворити на переваги».

Політик повідомив, що має програму дій, яка містить детальні кроки щодо реформування усіх сфер міського господарства. «Програма називається «730 днів на шляху до сталого розвитку», і ми впевнені: якщо буде створена стабільна більшість, стабільна коаліція у міській раді з партіями демократичного табору, за два роки в такому заможному місті як Дніпропетровськ можна навести лад», – підкреслив Борис Філатов.    

Також Філатов зазначив, що у другому турі виборів міського голови Запоріжжя УКРОП підтримує кандидата від «Блоку Петра Порошенка», народного депутата Миколу Фролова.      

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...