App Store Google Play

Через махінації ТВК вибори в Дніпропетровську стануть самими «гарячими», - експерт

12.11.2015 10:00
Через махінації ТВК вибори в Дніпропетровську стануть самими «гарячими», - експерт

Політичні експерти відзначають, що з п'яти міст, в яких відбудеться другий тур мерських виборів, а це Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Павлоград, Нікополь і Кривий Ріг, найгарячішою точкою стане саме наше місто.

У Дніпропетровську боротьбу за мерське крісло ускладнює, зокрема, заангажованість міської ТВК. Тому в ході другого туру виборів велика відповідальність ляже на офіційних спостерігачів.

«У Дніпропетровську ми бачимо потужну махінаційну кампанію. Міська ТВК стала ще більш закритою і заангажованою. Журналістів туди пускають за особистим розпорядженням, а це - пряме порушення», - розповів Виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення «Комітету виборців України» Станіслав Жолудев.

Як вже повідомлялось, за словами Жолудєва, у другому турі очікується зниження явки виборців.

Разом з тим, особливе місце у дніпропетровській виборчої кампанії займають спроби підкупу голосів і експерименти з проведенням теледебатів, які активно використовує виборчий штаб Олександра Вілкула. Експерти стверджують, що підкуп голосів здійснюється через інтернет, по телефону, в гуртожитках.

Політолог Володимир Селезньов повідомив, що в таких масштабах підкупи голосів ще не проводилися.

«Порушення стали більш конкретні й ґрунтовні. Я сам бачив пропозиції підкупу за 600 грн. Навіть намагався зателефонувати за вказаним номером телефону. Але, мабуть, ставив багато запитань, і мене розкрили. Інформація про цей випадок передана в правоохоронні органи», - розповів Селезньов.

Фахівці переконані, що вибори в Дніпропетровську відбудуться, але наскільки якісно буде проведений виборчий процес - це питання. Попередні результати другого туру очікуються вже вранці 16 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...