App Store Google Play

Через махінації ТВК вибори в Дніпропетровську стануть самими «гарячими», - експерт

12.11.2015 10:00
Через махінації ТВК вибори в Дніпропетровську стануть самими «гарячими», - експерт

Політичні експерти відзначають, що з п'яти міст, в яких відбудеться другий тур мерських виборів, а це Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Павлоград, Нікополь і Кривий Ріг, найгарячішою точкою стане саме наше місто.

У Дніпропетровську боротьбу за мерське крісло ускладнює, зокрема, заангажованість міської ТВК. Тому в ході другого туру виборів велика відповідальність ляже на офіційних спостерігачів.

«У Дніпропетровську ми бачимо потужну махінаційну кампанію. Міська ТВК стала ще більш закритою і заангажованою. Журналістів туди пускають за особистим розпорядженням, а це - пряме порушення», - розповів Виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення «Комітету виборців України» Станіслав Жолудев.

Як вже повідомлялось, за словами Жолудєва, у другому турі очікується зниження явки виборців.

Разом з тим, особливе місце у дніпропетровській виборчої кампанії займають спроби підкупу голосів і експерименти з проведенням теледебатів, які активно використовує виборчий штаб Олександра Вілкула. Експерти стверджують, що підкуп голосів здійснюється через інтернет, по телефону, в гуртожитках.

Політолог Володимир Селезньов повідомив, що в таких масштабах підкупи голосів ще не проводилися.

«Порушення стали більш конкретні й ґрунтовні. Я сам бачив пропозиції підкупу за 600 грн. Навіть намагався зателефонувати за вказаним номером телефону. Але, мабуть, ставив багато запитань, і мене розкрили. Інформація про цей випадок передана в правоохоронні органи», - розповів Селезньов.

Фахівці переконані, що вибори в Дніпропетровську відбудуться, але наскільки якісно буде проведений виборчий процес - це питання. Попередні результати другого туру очікуються вже вранці 16 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...