App Store Google Play

Через махінації ТВК вибори в Дніпропетровську стануть самими «гарячими», - експерт

12.11.2015 10:00
Через махінації ТВК вибори в Дніпропетровську стануть самими «гарячими», - експерт

Політичні експерти відзначають, що з п'яти міст, в яких відбудеться другий тур мерських виборів, а це Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Павлоград, Нікополь і Кривий Ріг, найгарячішою точкою стане саме наше місто.

У Дніпропетровську боротьбу за мерське крісло ускладнює, зокрема, заангажованість міської ТВК. Тому в ході другого туру виборів велика відповідальність ляже на офіційних спостерігачів.

«У Дніпропетровську ми бачимо потужну махінаційну кампанію. Міська ТВК стала ще більш закритою і заангажованою. Журналістів туди пускають за особистим розпорядженням, а це - пряме порушення», - розповів Виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення «Комітету виборців України» Станіслав Жолудев.

Як вже повідомлялось, за словами Жолудєва, у другому турі очікується зниження явки виборців.

Разом з тим, особливе місце у дніпропетровській виборчої кампанії займають спроби підкупу голосів і експерименти з проведенням теледебатів, які активно використовує виборчий штаб Олександра Вілкула. Експерти стверджують, що підкуп голосів здійснюється через інтернет, по телефону, в гуртожитках.

Політолог Володимир Селезньов повідомив, що в таких масштабах підкупи голосів ще не проводилися.

«Порушення стали більш конкретні й ґрунтовні. Я сам бачив пропозиції підкупу за 600 грн. Навіть намагався зателефонувати за вказаним номером телефону. Але, мабуть, ставив багато запитань, і мене розкрили. Інформація про цей випадок передана в правоохоронні органи», - розповів Селезньов.

Фахівці переконані, що вибори в Дніпропетровську відбудуться, але наскільки якісно буде проведений виборчий процес - це питання. Попередні результати другого туру очікуються вже вранці 16 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...