App Store Google Play

В кандидата Тєрєхова є всі шанси стати міським головою Павлограда

11.11.2015 23:05
В кандидата  Тєрєхова є всі шанси стати міським головою Павлограда

Інтернет–простором шириться  багато інформації про аварію, у яку 8 листопада потрапив кандидат у мери Павлограда Євген Тєрєхов. Але повідомлення суперечливі. Про деталі ДТП розповів у прямому ефірі 9 телеканалу Едуард Станько, довірена особа Тєрєхова.

За його словами, аварія відбулася між селами Булаховка та Межиріччя.  І розмови про нетверезий стан Євгена не мають під собою ніяких підстав.

«Насправді, то маніпулятивні брудні технології, аби скомпрометувати кандидата від «УКРОПу» напередодні виборів. Коли я прибув на місце ДТП, Тєрєхова вже транспортували до лікарні. Та усі очевидці засвідчили, що про нетверезий стан водія мова не йдеться. Тест на наявність алкоголю в крові на місці дорожньо-транспортної пригоди не беруть. Це відбувається суто в медичному закладі. Аналіз крові, взятий у Євгена, виявився негативним».

Едуард Станько розділяє думку постраждалого, щодо спроби ліквідувати Тєрєхова як головного конкурента.

«У нас поки що недостатньо прикладів, які б свідчили про підлаштовану аварію. Проте єфакти, які викликають чимало запитань. Наприклад, яким чином о четвертій годині ранку опинилисяв одному місці одночасно чотири автівки – Тєрєхова,  Бруснички, АТБ та «швидкої допомоги»? На сьогодні є ствердження, що машина мережі магазинів «Брусничка» підрізала авто кандидата в мери Тєрєхова, який рухався лівою смугою одностороннього руху».

При цьому Едуард Станько спростував плітки про автівку-подарунок та швидкість, з якою рухався майбутній мер:

«Машину Євгену позичили друзі, аби він швидко міг дістатися до Чернігова та Києва, де відбувався суд над Геннадієм Корбаном. Тож, це не подарунок, як тиражували деякі ЗМІ. Що стосується швидкості, то сам Євген запевняє, що їхав зі швидкістю 90-95 км на годину. В іншому випадку він би просто не вижив. З приводу ДТП ведеться слідство. Сподіваємося розслідування буде неупередженим».

Едуард Станько не оминув увагою й тему місцевих виборів. На сьогодні за даними, що оприлюднила Павлоградська ТВК, перше місце посідає Анатолій Вершина від «Опозиційного блоку», у нього близько 35% голосів; друге і понад 17% – у Євгена Тєрєхова. «Кого підтримають городяни, покаже ранок 16 листопада. Але я вважаю, що деякі люди передчасно святкують перемогу. В кандидата Тєрєхова є всі шанси стати міським головою Павлограда», – підкреслив він.

Крім того, Станько зауважив, що сьогодні в Павлограді задіяний по максимуму адмінресурс та відкрито скуповують голоси виборців. Зокрема, до нього зверталися люди, яким пропонували привести із собою на дільницю п’ятьох осіб, проголосувати за «правильного кандидата» йотриматиза це 300 грн. Він наголосив, що готовий найближчим часом надати документальне підтвердження фактам порушення виборчого законодавства.

Теги: Тєрєхов, ДТП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...