App Store Google Play

Ректором Дніпропетровського університету МВС став любитель Росії, який зам'яв справу про побиття майданівців

11.11.2015 16:15
Ректором Дніпропетровського університету МВС став любитель Росії, який зам'яв справу про побиття майданівців

Про це повідомляє "Штаб Національного захисту" Дніпропетровська.

"За нашою інформацією на посаду ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ призначено колишнього начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області Глуховерю Віталія Андрійовича.

Для мешканців Дніпропетровської області не є секретом історія з «отриманням» звання генерала гр. Глуховерею В.А., котрий відомий в області своїм корумпованим минулим та проросійською позицією.

З 2010 року по 2013 року перебував на території Російської Федерації, в тісному зв’язку з режимом Януковича та Захарченка. В 2010 році генерал Глуховеря В.А. був призначений на посаду радника посольства України в РФ та з 2010 року по 2013 рік був представником МВС України в РФ.

Після подій 26 січня 2014 року, під час яких було жорстоко побито активістів Майдану біля ОДА Дніпропетровської області, за час керування генералом Глуховерею В.А. Головним управлінням МВС в Дніпропетровській області, не проводилося розслідування скоєних злочинів проти мирних мітингувальників, присутній факт приховування доказів причетності до цих подій співробітників МВС в м.Дніпропетровськ, зокрема Седлецького В.А., Хуторного С.В., Бахчева К.В.

В результаті чого вони не понесли відповідного покарання, а деякі з них працювали в лавах правоохоронних органів до 06.11.2015 року, тобто до останнього дня існування міліції. Уже відомо, що в подальшому вони мають намір пройти атестацію в поліцію. Сподіваємося, що до лав нової поліції пройдуть люди, які пройшли ретельну перевірку в управлінні внутрішніх справ та на прозорість кадрової політики національної поліції.

У найтяжчі часи для України, під час прямої загрози її безпеці та цілісності, начальник ГУ МВС України в Дніпропетровській області саботував формування та розвиток добровольчого батальйону, а в подальшому полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС України в Дніпропетровській області, який несе службу в зоні проведення антитерористичної операції.

В 2015 році Глуховеря В.А. відсторонений від обов’язків начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

Вимагаємо публічного пояснення, чому на такі відповідальні посади, які мають сприяюти реформуванню органу виконавчої влади, призначення котрого служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадського порядку призначаються люди з дискредитованою репутацією та без прагнення до чесного життя.

Закликаємо вас негайно звернути увагу на цю ганебну помилку, відмовити в затвердженні на посаду ректора Дніпропетровського університету внутрішніх справ Глуховері В.А., натомість провести розслідуванна його діяльності та сприяти притягненню до відповідальності за скоєні злочини перед народом України", - повідомляє "Штаб Майдану"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...