App Store Google Play

Депутати міськради так і не поділили землю, але знайшли профіцит в бюджеті

11.11.2015 15:15
Депутати міськради так і не поділили землю, але знайшли профіцит в бюджеті

11 листопада депутати Дніпропетровської міьскради зібралися на засідання 70-ї чергової сесії. Вона тривала всього півтори години.

Депутати ледь-ледь назбирали кворум - всього присутніми було 66 народних обранців з 120-ти. 

Основним питанням сесії було зевлевпорядження, однак якраз його так і не змогли вирішити.

Знайшовши профіцит у бюджеті, депутати швидко проголосували виділення майже 800 тис. грн на демонтаж пам'ятників тоталітарних режимів, близько 6,5 млн грн для придбання протигазів для шкіл, забезпечили дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених сімей додатковим відповідним харчуванням.  

Також було виділено 10 млн грн на придбання квартир для сімей загиблих учасників АТО. 

Ще 10 млн грн виділили для забезпечення програми "Безпечне місто", ці кошти будуть направлені на придбання та встановлення по місту близько 1 тисячі 700 камер відеоспостереження.

Окрім того, були внесені зміни до статутів КП "Теплоенерго", "Дніпроводоканал", "Дніпропетровські міські теплові мережі".

Однак найцікавіша частина засідання розпочалася, коли депутатам запропонували проголосувати за проект рішення щодо новоствореного управління державного архітектурно-будівельного контролю (як окремої юридичної особи) зі штатним розкладом 20 одиниць. 

За неофіційними даними громадських активістів, ця сесія власне і була зібрана задля прийняття Положення по управлінню. Нагадаємо, що на останньому засіданні попередньої 69-ї сесії минулого тижня кворум зібрано не було. Відтак, надій, що "старі" депутати таки зберуться в залі засідань, - теж, адже вибори вже пройшли і "завойовувати" електорат нема потреби, тим більше, що 90% з них не будуть працювати в новій раді. Але - не так сталося, як гадалося. На диво, депутати зібралися. Ходять чутки, що їх дуже переконливо "вмовляли". 

Однак, для завтвердження Положення це не допомогло. Депутати виступили проти. Формально - через те, що повідомлення про цей проект рішення знаходилося на сайті менше ніж відведені законом 20 днів. До того ж, депутати висловили припущення, що вони "не впевнені, чи згодні керівники інших підрозділів виконкому "пожертвувати" по 2 штатні одиниці на користь новоствореного управління". Тож рішення не було проголосоване. 

Інше "болюче" питання, яке переноситься з однієї сесії до іншої, - земельні відносини. При тому, що в порядку денному були змішані питання як виділення ділянок під комерційні цілі, так і під приватні забудови, у тому числі для учанисків АТО. 

Проекти рішень щодо приватних ділянок намагалися "протягти" списком - без зазначених прізвищ, адрес, без вказівки де саме з претендентів на землю є учасники АТО. Однак і тут не вийшло. Хоча депутата Вадима Гетьмана і намагались звинуватити у популізмі, але завдяки його наполегливості "списком" по 10-20 невідомих осіб проголосувати не вдалося. В результаті було проголосовано лише 2 проекти рішень, де було чітко вказано, що то є учасники АТО. 

Також не склалось і з голосуванням про виділення земельних ділянок під комерційні проекти. Особливо цікавим був проект рішення 1.4. щодо ділянки під будівництво 10-типоверхівки в Жовтневому районі. Представники громадськості вимагали вилучити питання з голосування, оскільки його вже четверту сесію поспіль намагаються проголосувати. За словами ж активістів, це будівництво не є законним. Головуюча Галина Булавка відверто ігнорувала закиди. А депутат Вадим Рублівський всіляко намагався "закрити рота" жіночці-активістці. 

Загалом же жодне з питань по цьому розділу ні пакетом, ні по одинці не були проголосовані. Врешті решт з'ясувалося, що голосування ігнорують депутати з фракції комуністів, через що голосів було менше за необхідний мінімум. Тож депутати прийняли рішення "не втрачати намарно час" і розійшлися. 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...