App Store Google Play

65-річний силач з Наддніпрянщини побив світовий рекорд

11.11.2015 10:20
65-річний силач з Наддніпрянщини побив світовий рекорд

Силач з Наддніпрянщини 65-річний Юрій Деніченко встановив новий світовий рекорд серед ветеранів гирьового спорту. На чемпіонаті світу в Словенії він підняв 187 в раз поштовху за 10 хвилин пудову гирю. За словами українця, він побив рекорд, який тримався 12 років, пишуть Популярные Ведомости.

Змагання, в яких брав участь житель Павлоградського району, проходили з 15 по 19 жовтня в місті Цельє (Словенія).

«На чемпіонаті світу з гирьового спорту я виступав серед ветеранів у двоєборстві, - розповідає Юрій Деніченко. - Моя вага була - понад 76 кг. У поштовху за 10 хвилин я підняв 16-кілограмову гирю 187 разів. Це новий світовий рекорд серед ветеранів-гирьовиків, колишній показник тримався 12 років ».

Юрій Деніченко каже, що розраховував виступити з кращим результатом.

«Вдома я піднімаю цю гирю понад 200 разів за 10 хвилин. Однак на чемпіонаті у відповідальний момент підвела застуда», - пояснює силач.

В іншому вигляді двоборства - ривку - чоловік підняв пудову гирю 231 разів, записавши в цілому в свій актив 418 очок. До речі, українська команда, у складі якої виступав силач з Наддніпрянщини, завоювала в Словенії перше місце (322 очки), обігнавши команду Білорусі (302 очки) та Італії (249 очок). 

Слід зазначити, Юрій Деніченко - багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу, Європи, України та Західного Донбасу з гирьового спорту серед ветеранів. Останнє його досягнення - перемога на недавній всеукраїнській спартакіаді інвалідів праці, яка проходила у вересні в Ужгороді. Тоді 65-річний житель Придніпров'я 435 раз підняв пудову гирю однією рукою в жимі сидячи.

Юрій Деніченко - уродженець села Шандрівка Юр'ївського району, випускник Чернявщінской школи. Зараз живе з сім'єю в Богуславі, біля Павлограда. Йому 65 років, проте, незважаючи на вік, він все ще міцний чоловік. Своїх тренувань Юрій Васильович присвячує не більше 10 хвилин в день, гирі використовує 16-кілограмові, велике значення приділяє здоровому харчуванню. У раціоні спортсмена велику роль відіграють мед та волоські горіхи. Міцні напої рекордсмен не шанує, воліючи домашнє вино.

Юрій Васильович каже, що своїми перемогами він багато чому зобов'язаний підтримці земляків, особливо друга дитинства з Шандрівка - фермеру Василю Хохлову.

«Велике спасибі йому за« продуктову підтримку». Свого часу він дав мені бідон меду і стільки ж соняшникової олії. Знав, що потрібно для моєї спортивної дієти», - говорить силач.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...