App Store Google Play

Працівники «Південмашу» підтримали Бориса Філатова

10.11.2015 16:00
Працівники «Південмашу» підтримали Бориса Філатова

Для вирішення проблем «Південмашу» насамперед необхідно погасити заборгованість перед працівниками підприємства по заробітній платі і забезпечити завод новими замовленнями. Про це в ході зустрічі з працівниками «Південмашу» заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов.

«Першочергове завдання - погасити заборгованість по зарплаті. Я вже говорив під час національних дебатів, повторю ще раз - я поїду і буду днювати-ночувати в Кабміні, поки проблема не буде вирішена. Що ж стосується подальших перспектив підприємства, то ми повинні забезпечити нові замовлення. Місто, насамперед, може завантажити завод замовленнями на електротранспорт. А от щодо ракетобудування - ми займемося цією проблемою на міждержавному рівні, - розповів «южмашівцям» Борис Філатов.

Політик також повідомив, що в його програмі «Стратегія розвитку Дніпропетровська» порятунку «Південмашу», як гордості не тільки Дніпропетровського, а й європейського машинобудування, відведено особливе місце.

Ще на зустрічі Борис Філатов презентував працівникам альманах «Дніпропетровськ - знову і назавжди», заводу недавно вийшов у світ. Книга, як і сама зустріч з політиком дуже сподобалася працівникам підприємства. «Южмашівці» висловили підтримку Борису Філатову. Вони впевнені - лідер політичної партії «УКРОП» зможе не тільки вирішити проблеми їх підприємства, але і змінити життя в Дніпропетровську на краще.

«Вважаю, що мер у першу чергу повинен старатися для людей. Він повинен думати про людей і робити все для людей. Тому що останнім часом ми не живемо, а виживаємо. Сподіваюся, що у Філатова все вийде, - розповіла інженер-технолог ЮМЗ Ольга Козинець.

У тому, що Борису Філатову вдасться навести порядок в Дніпропетровську, впевнена ще одна співробітниця ЮМЗ Світлана Костенко. На думку жінки, майбутній мер міста повинен приділяти увагу школам, садочкам, розвитку в місті інфраструктури, створювати європейські дороги.

«Мер повинен займатися такими питаннями. Хочеться, щоб місто було ще красивішим. Це наші спільні побажання. Думаю, що у Бориса Філатова вийде привести місто в порядок. Люди цього дуже хочуть. Якщо влада хоче і люди хочуть, то все вийде, - розповіла Світлана Костенко.

Після зустрічі з Борисом Філатовим у Світлани не залишилося сумнівів у тому, що політик докладе максимум зусиль, для того, щоб вирішити проблеми підприємства.

«У нас побажання до майбутньому мера тільки одне - щоб допоміг і посприяв роботі і завантаженості підприємства. У нас проблема із завантаженістю підприємства, і виплата зарплати теж величезна проблема. Десь вже пів року ми не отримуємо зарплату. Філатов розповів нам, що конкретно він має намір робити, щоб змінити ситуацію на заводі. І його аргументи переконали мене, що він здатний вирішити наші проблеми, - розповіла жінка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...