App Store Google Play

На Дніпропетровщині 400 школярів не відвідують заняття через відсутність опалення

10.11.2015 09:15
На Дніпропетровщині 400 школярів не відвідують заняття через відсутність опалення

Навіть після закінчення шкільних канікул діти до школи не ходять. Канікули продовжені у зв'язку з тим, що в холодних класах неможливо займатися. А класи холодні бо в котельні шкіл не завозиться вугілля. Вугілля, якщо і є, то низької якості, пише Павлоградские новости.

5 листопада ініціативна група с. Богданівка перевірила наявність вугілля в шкільних котельнях. Станом на годину 16.00. 5 листопада початкова школа та котельня були закриті, вугілля на котельні не має. На території складського приміщення у котельні середньої школи було в наявності близько 50 тонн сірої маси, схожої на вугілля з великим вмістом золи. 

Порядку 400 дітей Богданівки і прилеглих сіл не можуть вчитися! Проте ще 28 жовтня 2015 року завідувач районного відділу освіти, відповідаючи на запит, запевняв депутатів Богданівського сільради, що вугілля є. І станом на 28 жовтня залишки вугілля для опалення складають:

- для КУ Богданівська школа 1-3 ст. - 54,2 т, якого відповідно добової норми використання вистачить на 21 день;
- для КУ "Богданівська школа 1-2 ст. - 54,6 т, якого вистачить на 48 днів.

У дійсності, вугілля немає, школи закриті. Батьки стали скаржитися, що діти хворіють через те, що класи не опалюються. Канікули продовжені. 

6 листопада богданівці Сергій Шубников і Василь Алпатов стояли біля будівлі Павлоградської райдержадміністрації, розраховуючи потрапити до глави району Святославу Максимчуку з цього питання.

У приймальній голови райдержадміністрації Сергію Шубнікову відповіли, що Святослав Євгенович зайнятий: 4-й день йдуть заняття з цивільної оборони. Порекомендували записатися на прийом 16 листопада. Але до 16 листопада діти не повинні сидіти вдома.

Шубнікову запропонували спуститися в юридичний відділ і там зареєструвати звернення. Шубников відмовився спускатися в юридичний відділ, оскільки на три попередніх запиту, за його словами, він відповіді не отримав. Втім, представник юридичного відділу сама прийшла в приймальню, щоб розібратися, в чому справа.

Але активіст все ж наполягав на особистій зустрічі зі Святославом Максимчуком. Він просив приділити йому кілька хвилин. Секретар стверджувала, що це неможливо.

Розгорівся скандал. Шубников кинувся до дверей голови райадміністрації, але жінки перегородили йому дорогу. Почулися скарги на те, що Шубников поламав жінкам пальці.

На шум збіглися п`ять охоронців і в приймальню вийшов сам Святослав Максимчук, закликавши всіх до порядку.

Сергія Михайловича все-таки переконали зареєструвати звернення в юридичному відділі. Він погодився.

І вже виходячи з будівлі Павлоградської райдержадміністрації Василю Албатову подзвонив голова Павлоградської районної адміністрації і запевнив його, що питання з тендерами на завезення вугілля в школи вирішене.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...