App Store Google Play

Будемо стимулювати громадян до створення ОСББ безкоштовними ремонтами, - Лисенко

10.11.2015 15:45
Будемо стимулювати громадян до створення ОСББ безкоштовними ремонтами, - Лисенко

У Дніпропетровську коштом міста розпочали програму безкоштовного утеплення багатоповерхових будинків. Про ці та інші заходи Департаменту житлового господарства розповів Михайло Лисенко.

"В цьому році ми розпочали роботу з утеплення багатоквартирних будинків. Першими об’єктами виявились відомі «свічки», що розташовані на житловому масиві «Перемога». В поточному році розпочаті роботи по санації самого фасаду. Оскільки свого часу будинки були збудовані за методом незйомної опалубки, то є певні проблеми і з зовнішнім виглядом, і з станом конструкції. Наступний етап – утеплення фасаду. Згідно проектної документації, до 10-го поверху утеплення буде виконане пінополістиролом, вище – аналогом мінеральної вати", - повідомив Михайло Лисенко.

"Наступного року ми плануємо утеплення фасадів та інші роботи з енергозбереження в інших будинках. Відразу наголошую, що пріоритет ми надаємо членам ОСББ. Наступного року нашою програмою передбачено заміну всіх склопакетів у під’їздах, заміна теплоізоляції труб, а також інший необхідний поточний ремонт. Наразі ми підписуємо з усіма бажаючими договір про наміри, в якому чітко буде прописано, що має бути зроблено до того моменту, як мешканці створять ОСББ. Наголошую, що ми виконуємо роботи там, де люди створюють ОСББ, але вони в цей час знаходяться на балансі ЖЕКу. І знімаються з балансу лише після того, як ми виконаємо всі заплановані роботи.

Також хочу нагадати всім мешканцям міста, що до 1-го грудня у нас формуються титульні списки на ремонти житлового фонду на 2016 рік. Всі, хто звернуться до нас після -1го грудня, потраплять у чергу вже на 2017 рік. Для того, щоб подати заявку, необхідно звернуться безпосередньо до Департаменту ЖКГ, оскільки абсолютна більшість тих заявок, що люди залишають у ЖЕКах, просто там і залишаються, ми їх не бачимо і, відповідно, не можемо виконати. Коли людина звертається особисто, ми розбираємось у кожному конкретному випадку, спеціалісти виїжджають на об’єкт, роблять висновки і лише після цього приміщення береться в роботу.

Наразі маємо вже більше 2 500 звернень громадян з питань ремонту приміщень. З них більше 100 звернень – це представники ОСББ. Цим громадянам та їх об’єктам буде наданий пріоритет. На жаль, керуючі компанії – це утопія. Тому будемо стимулювати громадян створювати ОСББ", - додав чиновник.

На початку року в Дніпропетровську було 700 не працюючих ліфтів. Станом на сьогодні відремонтовано близько 400. На наступний рік залишалось відремонтувати 300 ліфтів та близько 700 дахів – це програма-мінімум. Приблизний бюджет, який прогнозує Михайло Лисенко на наступний рік, має складати щонайменше 400 млн грн.   

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...