App Store Google Play

Суддю, проти якого порушено 3 кримінальні справи, намагаються зробити "пожиттєвим"

07.11.2015 11:25
Суддю, проти якого порушено 3 кримінальні справи, намагаються зробити "пожиттєвим"

9 листопада о 9:30 відбудеться засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на якому буде розглядатись питання з приводу надання рекомендацій для обрання на посаду судді безстроково, щодо наробившого галасу за останній рік судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Браги Артема Володимировича. Завадити цьому намагаються громадські активісти міста.

Під час засідання комісії вони збираються на мітинг протесту. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомляє Феміс Сагіров.

"Суддя Брага А.В. здобув «слави» завдяки своїй ганебній поведінці та зухвалому ставленню до людей. Так, відносно цього судді порушено декілька кримінальних проваджень, в тому числі за винесення неправосудного рішення, завдання тілесних ушкоджень.

На підставі сфальсифікованої цим суддею заяви стосовно громадянина України було відкрито кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 377 КК України, та завдяки «зусиллям» Браги А.В. фарс цього кримінального продовжувався 2 роки. Фальсифікація та викривлення Брагою А.В. фактів підтвердилось тим, що прокуратура відмовилась від підтримання державного обвинувачення у цьому кримінальному провадженні.
Брага А.В. всупереч нормам чинного законодавства арештовує належне громадянам на праві приватної власності майно.
Доводить в залі судового засідання людей до інфаркту.

30 червня 2015 року ВККСУ винесла рішення № 1996/дп-15 про притягнення судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Браги А.В. до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді догани, за Неналежне ставлення судді до службових обов’язків.

Як взагалі така людина як Брага А.В. може бути сумісна з поняттями "законність" та "правосуддя", може приймати якісь рішення, якщо за кожною судовою справою прихована людська доля, і незаконне рішення прямо впливає на їхнє життя. Не можно довіряти людські долі брудним рукам Браги А.В.

Просимо людей, та громадські організації, яким не байдуже які судді будуть судити наш народ прийти на засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та висловити свій протест проти надання рекомендацій Бразі Артему Володимировичу на обрання на посаду судді безстроково", - зазначає Феміс Сагіров.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...