App Store Google Play

Стартував прийом заявок на регіональну премію за досягнення в мистецтві «Артіс-2015»

06.11.2015 13:00
Стартував прийом заявок на регіональну премію за досягнення в мистецтві «Артіс-2015»

Регіональна премія за досягнення в мистецтві «Артіс-2015» відбудеться за традицією в кінці року, щоб визначити найбільш успішних та активних людей з області мистецтва. Вже стартував прийом заявок для участі в конкурсі.

Премія «Артіс» пройде вже втретє. Безумовно, це актуальний і масштабний проект, найголовніший у культурному житті області, оскільки підводить підсумки всіх досягнень за рік, об'єднує всю творчу еліту нашого багатого на таланти регіону.

Останню премію «Артіс-2014», яка відбулася в «Правда-кіно», відвідали 450 осіб, близько 15000 чоловік проголосували за 108 номінантів. Цього року очікується ще більша аудиторія, оскільки інтерес до конкурсу зростає і темпи надходження заявок досить високі.

З нововведень варто відзначити скорочення номінацій до 25. За словами організаторів, це природний процес - в деяких номінаціях недостатня конкуренція і активність на даному етапі. З'явилися також нові номінації. У номінації «Культурна подія року» оберуть саме вдале і масовий захід, в номінації «Надія року» визначать найбільш талановитих дітей у віці до 16 років, які вже встигли заявити про себе в різних національних і міжнародних конкурсах.

Повний список номінацій виглядає наступним чином:

1. «Фотограф року»
2. «Художник року»
3. «Танцювальна школа року»
4. «Танцювальний колектив року»
5. «Актор року»
6. «Актриса року»
7. «Спектакль року»
8. «Відеопроект року»
9. «Відеокліп року»
10. «Майстер зачісок року»
11. «Дизайнер-модельєр року»
12. «Арт-візажист року»
13. «Конферансьє року»
14. «Авторське шоу року» (артисти оригінального жанру)
15. «Культурно-розважальний заклад року»
16. «Музична група року»
17. «DJ року»
18. «Поет року»
19. «Письменник року»
20. «Жіночий вокал року»
21. «Чоловічий вокал року»
22. «Меценат року в мистецтві»
23. «Краще ЗМІ року» (підтримуюче культурні проекти)
24. «Надія року» (найяскравіші таланти в категорії до 16 років)
25. «Культурна подія року».

Ще одне нововведення - це так звана «Стіна Слави», яку збираються створити організатори премії. На ній будуть розміщуватися всі володарі «Артіс». Це буде аналог голлівудської алеї зірок. Місце поки тримається в секреті, як і місце проведення церемонії нагородження «Артіс-2015».

З регламентом конкурсу можна ознайомитися на сайті artis.talantam.com. Там же можна подати заявку. Анкети приймаються до 18 листопада, після чого стартує інтернет-голосування, а за день до церемонії проголосує журі. За сумою балів визначать переможця в кожній номінації, який отримує фірмову статуетку та диплом переможця.

Нагадуємо, що участь абсолютно безкоштовна. Організатори гарантують чесність голосування і на спроби підкупу не реагують.

Довідка:

Премія «Артіс» була створена в 2013 році головним редактором журналу «Ключ» Віктором Дем'яненком. Мета проекту - стимулювання професійного і творчого зростання учасників, нових якісних проектів у сфері мистецтва, розширення творчого потенціалу регіону, популяризація окремих видів мистецтва і яскравих представників культурного життя регіону.

Оргкомітет проекту на протязі року веде свій моніторинг культурного життя в регіоні на виявлення найбільш яскравих, успішних творчих людей і проектів. У тому числі приймаються заявки здобувачів на престижну нагороду. Участь у конкурсі може взяти кожен бажаючий житель Дніпропетровська та області, що має як мінімум 1 рік досвіду професійної діяльності, без вікових обмежень. Головним критерієм оцінки учасників з боку журі конкурсу є професійна активність і успіхи в поточному році. Крім того, є глядацьке голосування, яке демонструє народне визнання.

У 2015 році організаторами премії виступлять продюсерський центр Talantam.Com та Управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...