App Store Google Play

ОДА вперше публічно звітувала про роботу

06.11.2015 15:50
ОДА вперше публічно звітувала про роботу

Чим жила облдержадміністрація цього тижня, які проблеми вирішувала, куди витрачали кошти та сили. Про все це на першому щотижневому брифінгу розповів радник очільника регіону Юрій Голик.

«Відкритість влади - це основи політики Президента України Петра Порошенка. Прозорість та ефективність – це основні вимоги Валентина Резніченка до своєї команди і кожного співробітника ОДА. Ми прагнемо конструктивного та дієвого діалогу. ОДА готова відповідати на питання та чути пропозиції. Для цього ми започаткували нову форму спілкування – публічний звіт. Люди повинні знати, чим ми займаємося і як витрачаємо кошти», - зазначив Юрій Голик, розпочинаючи перший публічний звіт облдержадміністрації.

Цього тижня обласна влада окрім буденних питань зосередила увагу на кількох глобальних проектах. По кожному з них є результати.
Дніпропетровщина перша у впровадженні електронних послуг. Уже більше 100 з них доступні мешканцям регіону. Як і обіцяли, розпочали втілювати в життя перший проект Стратегічної сесії Дніпропетровщини. Самі мешканці визначили місця для 12 точок WI-FI у Дніпропетровську. Зрушилися з мертвої точки довгобуди. На переході на проспекті ім. газети «Правда» у Дніпропетровську та стадіоні «Трудові резерви» вже працюють будівельники. Перший відкриють вже наприкінці цього року, другий – на початку наступного.

Відправи перші 5 вантажівок з гуманітарною допомогою до луганського Сватового. Дніпропетровщина відгукнулася на заклик Президента та допомагатиме відродити постраждале місто. Всього поїде щонайменше 10 вантажівок з будматеріалами.

Підготувалися до зими. Усі котельні працюють, снігоочисна техніка готова, придбані мастильні та посипальні матеріали. Вирішували питання бійців АТО, сплачували зарплати бюджетникам, нараховували субсидії мешканцям регіону.

Не обійшлося й без проблем. Двоє службовців з соцзахисту вирішили, що можуть створити свої правила електронного оформлення субсидії. Їм здалося, що цей процес не може бути повністю безконтактним. Замість того, щоб надсилати відповідь на електронну пошту про отримання субсидії, вони запрошували прийти до управління. Працівниць викликали до облдержадміністрації, провели розмову, дали зрозуміти – на Дніпропетровщині надання субсидії повністю переведено в електронний формат. Нікуди ходити за субсидією не потрібно, все приходить на електронну пошту.

Щочетверга об 11.00 облдержадміністрація звітуватиме на брифінгу про свою роботу. Досягнення, проблеми та плани на майбутнє – все чим займаються чиновники в облдержадміністрації. Відповіді на будь-які запитання журналістів – навіть найнезручніші.

Цього ж дня на 51 каналі публічний звіт перед мешканцями, спілкування у прямому ефірі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...