App Store Google Play

На Дніпропетровщині ліквідували злочинну групу з виготовлення та реалізації підробного палива

06.11.2015 07:25
 На Дніпропетровщині ліквідували злочинну групу з виготовлення та реалізації підробного палива

Працівниками управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області викрито та ліквідовано злочинну схему з виготовлення та реалізації неякісного моторного палива (бензин, дизельне паливо), яку організували мешканці Кривого Рогу.

Вказана схема створена організованою злочинною групою, до якої входило 4 особи з чітким розподілом ролей.

Виготовлення неякісного палива відбувалося на території промислової бази у м. Кривий Ріг, на якій фігурантами було збудовано саморобний виробничий нафто-перероблювальний комплекс, обладнаний сховищами для зберігання нафто-складових продуктів, з механічною системою їх переробки у речовину схожу на дизельне пальне та іншим технологічним обладнанням. Неякісне пальне в подальшому реалізовувалась через мережу нелегальних автозаправних станцій м. Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Тижневий об’єм виготовленої продукції складає близько 100 000 літрів на суму понад 1,5 мільйону гривень.

З метою приховання злочинної діяльності, використовувалися документи (товарно-транспортні накладні, сертифікати якості) офіційно зареєстрованих та діючих товариств з обмеженою відповідальністю, на яких дружина одного з учасників організованої групи працює головним бухгалтером та забезпечує їх видачу.

Для забезпечення ефективної діяльності організованої злочинної групи у власності зловмисників знаходилось 5 автоцистерн та 3 автомобілі преміум-класу.

Використання споживачами виготовленого фігурантами недоброякісного пального призводить до передчасного виходу з ладу транспортних засобів та призводить до значних збитків.

У рамках відкритого раніше кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України (Шахрайство) на підставі ухвал суду 04.11.2015 проведено 17 санкціонованих обшуків (нафтобаза, складські та офісні приміщення, АЗС) в результаті яких виявлено та вилучено:

- 10 тон рідини з різким запахом (сировина),

- понад 20 тонн - бензину марки АЕ-95

- понад 30 тон – дизельного пального;

- грошові кошти – 250 тис. грн., 4 000 доларів США, 1 000 Євро та 38 000 гривень виручених на АЗС за реалізацію виробленого пального.

- документи «чорної» бухгалтерії та обладнання обліку пального на АЗС.

Загальна сума вилученого фальсифікату склала більше 1, 3 мільйону гривень.Для проведення обшуків було задіяно 45 працівників органів внутрішніх справ.

Відповідальність за зайняття такого роду діяльністю передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

На сьогодні слідчі дії тривають.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...